Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért jelentkezik ennyi...

Miért jelentkezik ennyi tehetségtelen, zeneileg képzetlen ember x-faktorba meg hasonlókba?

Figyelt kérdés

Magyarországon. . .

Nem hiszem, hogy ők nem hallják magukat otthon, hogy hamisan énekelnek, vagy épp rossz az angol kiejtésük. Magyarországon az emberek még egyetlen hangszeren sem képesek megtanulni játszani, a dalszöveget is mással íratnák... komolyan nekik annyi a zene hogy a sz*r hangjukkal ráénekelnek egy unalmas gépzenére, egy akármilyen szöveget? Vagy hogy képzelik?



2012. szept. 23. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy gondolják, hogy ha más is megcsinálta akkor nekik is menni fog. Nem értik meg, hogy a másik azért tudta megcsinálni, mert nagyon jól énekel és rengeteget tett a dolog érdekében.

Gondolom sok olyan van akinek mondják, hogy jajj de jó vagy, pl. anyu, apu, de igazából baromira nem, így szegény gyerek totál nincs képben. Aztán gondolom sokan csak poénból jelentkeznek.

Plusz.. nekem volt egy osztálytársam, énekkaros volt, járt énekversenyekre is. Gimiben hagyta abba a zenélést. Aztán később láttom, hogy ő is indult. Hát baromi sokat romlott a hangja.. Gondolom, úgy volt vele, hogy ha anno jó voltam most is az vagyok. Mondanom sem kell, hogy esélye sem volt.. De pont ezért vannak a selejtezők, hogy kiszűrjék az ilyeneket. Ráadásul hozzátartozik a tv-showhoz, hogy "vicces" emberek is induljanak.

2012. szept. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem csak hamisan éneklők zavarnak. Azon nehezen lehet segiteni. Az angol kiejtés meg csak gyakorlás kérdése. Ha egy versenyzőnek legyen a legnagyobb hibája, hogy rossz angolos, és akár még a kedvencem is lehet.
2012. szept. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, de válaszolok, hátha még érdekel.


Szerintem több eset van. Van, akinek a szülei nem szólnak, hogy rossz. van, akin látszik, hogy nincsenek barátai, és bizonyítani akar, azt hiszi, ah sztár lesz, akkor lesznek barátai (ezt csak feltételezem, néha látszik a szerencsétlenség rajtuk). Egyik gimis iskolatársam fogadásból ment be 2 féle ilyen műsorba is, egyik alkalommal nőnek öltözve (ő az, aki a barbie girlt énekli rózsaszín ruhában). De a suliban is ilyen volt, nem hülye, csak valami iszonyú szereplési vágya van, nem érdekli, ha kiröhögik. Volt az a gyerek, aki bement, sírt is a végén, és kint az anyukája nevetve mondta a riporternek, hogy nem tud a gyerek énekelni. Na, azt az anyukát nem értettem. Én az öregeket sajnálom. Vannak, akiken hallani, hogy valaha, 50 éve jó hangjuk lehetett, vagy azt állítják, sokan dicsérték őket. Sajnos simán előfordulhat, hogy ez igaz, csak közben eltelt 40-50 év, és ők nem vették ezt észre, viszont fiatalon esetleg nem volt lehetőségük ilyen jellegű dolgokkal foglalkozni, mert más bajaik voltak. Van, aki meg simán lebecsüli az énekeseket, mint az a lány az American Idolban, aki bement, és közölte, hogy nem tud énekelni, de majd ők megtanítják. Nyilván azt hitte, elénekelgetnek csak az énekesek, és ennyi a szakmájuk.

2017. jan. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!