Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet sikeres az életben egy...

Lehet sikeres az életben egy olyan ember, aki mindenben tehetségtelen, csúnya, alacsony, ügyetlen, önzetlen és becsületes?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem nincs olyan, hogy valaki ne találja meg az önmaga számára legmegfelelőbb utat. Schrek-nek is sikerült.
2012. jan. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bánomisén ***** válasza:
62%

Attól, hogy tehetségtelen, csúnya, alacsony és ügyetlen vagy, még lehetsz sikeres. Viszont ha önzetlen és becsületes vagy, akkor már nehezebb :-))


Ez volt a komolytalanság, most komolyan: szerintem igen, lehet az ilyen ember is sikeres. Persze attól függően, hogy számára mit jelent a siker, mert annak is többféle értelmezése van.

2012. jan. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Nem.
2012. jan. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az alacsony az miért baj? én mindig is alacsony akartam lenni. az önzetlenséget és a becsületet felejtsd el, és akkor talán. bár én is tehetségtelen vagyok, csúnya, kövér és ügyetlen, és magamról úgy gondolom hogy nem lehetek sikeres. de neked sok szerencsét hozzá.
2012. jan. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
aki mindenben tehetségtelen, magában az életben is abból mi okból nézhetjük ki, hogy majd később ő lesz a király ,akkor lesz az ha megváltozik ,de egy lúzer sosem sikeres, viszont akárki aki egyszer lúzer volt ,de megváltozik és a sikereit halmozza egymás után, önbizalmát növeli, az ilyen ember jár a legjobb úton a győzelem felé
2012. jan. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Selektra ***** válasza:
Én például rengeteg prózamondó versenyre megyek és a kerületin sose volt olyan hogy ne lettem volna legalább dobogós helyezett! Még több tanulmányi versenyre is mentem ahol remek eredményekkel végeztem! Harcművészetet tanulok, diákelnök vagyok és egy gyerekeknek szóló rádióműsorban vagyok műsorvezető szombatonként! Nem tanulok de a jegyeim jók és ezt úgy értem el hogy kb. olyan vagyok mint te! :P
2012. jan. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt nem kérded komolyan, hogy miért baj ha alacsony.


1. sikertelen lesz a nőknél ( a nők 90%-a a magas férfiakat szereti)

2. kis eséllyel/egyáltalán nem tölthet be vezető pozíciót, még ha a megfelelő iskolai végzettséggel is rendelkezik.

3. Kevesebb bért kaphat (ez általában külföldön divat, pl. USA)

4. Gyakoribb szív és érrendszeri panaszok alacsony embereknél, főleg férfiaknál.

2012. jan. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!