Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Zámbó Krisztián miért került...

Zámbó Krisztián miért került be a mentorházba?

Figyelt kérdés

Minden rosszindulat nélkül mondom ezt, de szerintem rémesen rosszul énekel, szégyent hoz az apjára. Meg aztán ahogy belesült Robbie Williams Feel c. dalába az valami gyalázat volt. A hangja is össze vissza csúszkált...


Szerintem voltak tőle jobbak akik kiestek, és azoknak nem is áll a család a hátuk mögött, híres felmenőkkel...


Az ilyeneket én nem engedném, hogy tehetségkutatóba jelentkezzenek (pl a Nyári lányok híres apucival, Király Viktor híres apucival...) senki ne mondja, hogy a szorakoztató iparban való jártasságból és ismerősök által ezek nem kapnak protekciót...


2012. okt. 1. 17:22
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
mer csókos, am. egy f@s volt, amit csinált az Csobot Adélkával egyetemben. Neki sem ott a helye. De tuti kiesnek az elején.
2012. okt. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert ő Zámbó Krisztián és mert amúgy van tehetsége, csak elcseszte a számot.

Amúgy nekem alapvetően azzal van bajom, hogy miért engednek be ilyen műsorokba olyan énekeseket, akiknek videó klipjeit játsszák a zenecsatornák, fellépésekre járnak, tehát tulajdonképpen már benne vannak a zeneiparban? Miért veszik el olyanoktól az esélyt, akik még abszolút nem mutathatták meg magukat sehol?

2012. okt. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, mindkettő irritál... Adél főleg. 5 évig jártam vele egy osztályba, elköltőztünk másik országba és most itt is bámulhatom a képét.
2012. okt. 1. 17:32
 4/19 anonim ***** válasza:
Kérdésben volt a válasz,mert Zámbó.Onody Jánost (aki a Crazy-t énekelte)bezzeg kivágták teljesen mert a Hernádi lányával volt egy csoportban és olyan szerződése volt,hogy ha nem kerül be akkor nem mutathatják.
2012. okt. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Amúgy ha bekerül a 12-be a Zámbó sajnos meg is nyeretik vele.
2012. okt. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Utolsó, nehogy igazad legyen, mert akkor felrobbantom az rtl székházat!
2012. okt. 1. 18:22
 7/19 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező Adél akkor is ilyen idióta volt?:)

Nekem is ki van tőle a gatyám is:)


Krisztián meg jó énekes,mindenkinek jár egy esély:)

Remélem bekerül az élő műsorba és meg is nyeri:D

2012. okt. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

17:35


Te ezt honnan tudod?


Mi ismerősünk sem került be.

2012. okt. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

10:24es, igen, akkor is ilyen nagyképű, nyávogós, beképzelt kis fruska volt.


Sajnos nagy esély van arra, hogy az Zámbó Krisztiánok,meg Adélok és Lass Beák nyerjenek.

Ezek a kereskedelmi csatornán futó műsorok már régen nem a tehetségekről szólnak, hanem az egyén stílusa legyen megkapó, a története szomorú/vidám/különleges. "Sztár"gyár ez a műsor is.


Pl Adélt MEGHÍVTÁK ebbe a műsorba. A bemutatkozó dala, egy olyan dal volt amivel egyszer már nyert egy tehetségkutatót Erdélyben.

Lám amikor egy napja volt felkészűlni, mennyit hibázott.

Egy jól begyakorolt díjnyertes dallal én is tudnék nyerni, meg más is.

Jameg most bibódzik a szerelem... nehogy már nyakát szegjék egy tündérmesének, mert az rtl klub lenne a csúnya gonosz mumus...

ZK meg évek óta nyitógatja a szárnyai, vannak fellépései, híres apja, videóklippjei...


Lass Bea meg olyan mint az a Tabáni István volt, meg anno az az mesemondó Árpika... kicsit sírtak és rögtön nyertek... gusztustalan, hogy az ilyenek miatt nem kapnak lehetőséget a valódi tehetségek, a csíszolatlan gyémántok.

Akikben valóban ott az Xfaktor és nem csupán egy érdekes történet...

2012. okt. 2. 10:43
 10/19 anonim válasza:
Azt nem értem, hogy ez a helyes srác, mit eszik ezen a ronda, láthatóan személyiségzavaros Adélkán. Szerintem a kiscsaj akaszkodott rá... A törtetés, helyezkedés az naon megy neki.
2012. okt. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!