Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Zámbó Krisztián miért került...

Zámbó Krisztián miért került be a mentorházba?

Figyelt kérdés

Minden rosszindulat nélkül mondom ezt, de szerintem rémesen rosszul énekel, szégyent hoz az apjára. Meg aztán ahogy belesült Robbie Williams Feel c. dalába az valami gyalázat volt. A hangja is össze vissza csúszkált...


Szerintem voltak tőle jobbak akik kiestek, és azoknak nem is áll a család a hátuk mögött, híres felmenőkkel...


Az ilyeneket én nem engedném, hogy tehetségkutatóba jelentkezzenek (pl a Nyári lányok híres apucival, Király Viktor híres apucival...) senki ne mondja, hogy a szorakoztató iparban való jártasságból és ismerősök által ezek nem kapnak protekciót...


2012. okt. 1. 17:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

A facebookjára írta ki de már törölte,de még ez elött kimásolták egy páran ezen az oldalon alul megtalálod.

[link]

2012. okt. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Az a legrosszabb, h még az élő showba is bekerül....

Először Miki szólta el magát, h "Krisztián sorsáról a nézők döntenek", utána meg Zámbó Krisztián édesanyja nyilatkozta a Frizbiben (idézte a Blikk/Bors), hogy "Krisztián most egy elzárt helyen van" (úgye az élőshowk előtt elzárják őket és felkészítik). Illetve ha ez nem lenne elég, pár ember már látta a Corvin negyed környékén...


Egyébként személy szerint nem azzal van bajom, hogy híres szülő gyermeke, hanem, hogy rossz volt. Ha Kovács Krisztián néven ment volna, és énekelte volna így a Feelt, akkor haza küldték volna...

2012. okt. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Igen, kedves utolsó, teljesen egyet értek azzal amit mondasz.


A név kötelez, szokták mondani, és lehet, hogy az rtl klubot is kötelezi Krisztián neve, de szerencsére minket senki sem kötelez, hogy kitegyük a hallójáratainkat annak a kínzásnak, amit az az embert csinál.

2012. okt. 3. 16:18
 14/19 anonim ***** válasza:
Aki tőlem kérdezte honnét tudok a Hernádis esetről az bors riporter volt?
2012. okt. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Aki tőlem kérdezte honnét tudok a Hernádis esetről az Bors riporter volt?Csak mert ezt a több mint egy hetes infót lehozta a Bors friss/exkluzív hírként a mai napon,holott Ónody János ezt már törölte,de én linkeltem egy oldalt ahol ott van.F@sza.
2012. okt. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Es mit szoltok ahoz, hogy Zambo Krisztian mellett meg Szabo David is bekerult, ennyi erovel Bereczki Zoltan is jelentkezhetett volna..
2012. okt. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A kérdés helyesen úgy szól, hogy mennyiért
2012. okt. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Pénz beszél, zámbó k. meg hamisan "énekel". Mi a baj ezzel?
2012. okt. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Szabó Dávidnak legalább van hangja. Nem is akármilyen. Persze nem tartom az ő ottlétét sem tisztességesnek, de ő legalább rászolgál arra, hogy énekenek hívjuk.


ZK meg megint belesűlt a vernyákolásba... Andi egy ilyen f*sz miatt esett ki... holott sokkal jobb volt annál a p*csládánál.

2012. okt. 16. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!