Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Malek Miklós szerelmes Csobot...

Malek Miklós szerelmes Csobot Adélba? Mert ha nem, nem értem hogy engedte tovább jutni?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon látni Malek fején hogy bejön neki a csaj!

2012. okt. 8. 00:17
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Azt a csajt nem csak beválogatták a többi civil közül, hanem meghívták a műsorba szerepelni. Nyilván akkor nyomják is egy ideig még.


[link]

2012. okt. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Szerencsetlen csaj jo nagy ellenszenvet valtott ki.

Remelem,nem sokaig kell nezni pinokkiot!

2012. okt. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Pinokkió! Ez tök jó!!! Amúgy szerintem igen, tuti szerelmes belé, látszik a fején. De mit szól ehhez Malek lengyel szerelme? Vagy már nincsenek együtt?
2012. okt. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nem. Látott benne valamit, ami szerinte a nézők számára is érdekes és szórakoztató lehet, de ennek semmi köze a szerelemhez.
2012. okt. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
... egyébként nekem sem szimpatikus a csaj.
2012. okt. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igazabol,ha tetszik is neki,vagy ha csak 'szerepeltetni' hivta,akkor is Baromira idegesito,ahogyan viselkedik ez a csaj! Borzaszto..
2012. okt. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A fél országot megfogta a személyiége ,a kisugárzása, a jelleme. Feltételezem ezért, és nem amiatt, hogy szerelmes belé a Miklós. :D
2012. okt. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%
Irigykedjetek csak, a 700 ismerősömből vagy 40 srác írta ki, hogy ez a csaj egy istennő:) Nem hiába.
2012. okt. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!