Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mikor lesz magyarországon a...

Mikor lesz magyarországon a Disney Channelen a Shake it up made in japan évad? ,

Figyelt kérdés
Hallotam már az évadról de sehol nem találok információt arról hogy mikor lesz magyar országon.

2012. okt. 20. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Magyarországon minden késik...szerintem ebben az évben már biztos nem,mivel itt egy csomó új dolog,és lesz még.Itt a rejtélyek városkája új sorozat,zsenipalánták 2.évad,több film,a csaj kontra szörny,a hadd souljon,vámpírunk a gyerekcsősz 2.évad,december körül még jön egy újabb sorozat,az Austin és Ally,januárban a sok sikert Charlie 3.évad...túl zsúfolt lenne.
2012. okt. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi.Lehet hogy jövőre leadják.De tényleg most nagyon sok sorozat van
2012. okt. 23. 19:58
 3/5 NikyZ válasza:
az austin&ally mikor lesz a disney-n? mert az előző komentben az volt írva hogy december körül...de már mindjárt február van...és te első válaszoló honnan tudod ezeket hogy mi mikor lesz? köszi a választ
2013. jan. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1.vagyok


Wikipédia. [link]

Amikor néztem,az volt írva,hogy itt nálunk még 2012-ben leadják,az pedig év vége felé volt...azóta sincs semmi,úgyhogy átírták 2013-ra.Reméljük még ebben az évben már leadják itt is.Ott vagyunk mindig az utolsók közt :S

2013. jan. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 NikyZ válasza:

oké köszönöm...csak azért voltam kíváncsi mert megnéztem a neten azt a részt a jessie-ből amiben austin& ally is benne volt...az a címe hogy: austin & jessie & ally

ha érdekel keress rá :D

és még egyszer köszönöm :D

2013. jan. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!