Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek igazságos volt,...

Szerintetek igazságos volt, hogy a PJZ esett ki?

Figyelt kérdés
Adélkának vagy a Beának kellett volna....
2012. okt. 20. 23:02
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
72%

En sajnalom,h kiestek,mert ha nem is volt hangja a Piros kiralynak,azert jo bulit csinaltak,hangulatot. Egy koncertjukre szivesen elmennek:D

Egyszer mind kiesik,sztem mind1 a sorrend..ha jo,sseretheto az bennmarad a koztudatban,tobbibmegy a sullyesztobe.

Az en velemenyem ,h a fodij Olah Gergo es Antal Timea kozott fog eldolni. Igy hat a tobbi mind1 milyen sorrendben esik ki...viszont a PJZ csinalt hangulatot,emiatt banom,mert egyediek...szerintem nem fognak eltunni:)

2012. okt. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Piros király olyan sok sületlenséget hordott össze,annyit röhögtem.:)
2012. okt. 20. 23:15
 3/30 anonim ***** válasza:
77%
Igazságos volt, ők voltak a leggyengébbek. Szinte 1 tiszta hang nem volt, az egész hamis volt.
2012. okt. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
71%
Tökéletesen, az egész társaság idén nagyon rossz, de ők vitték a csúcsot.
2012. okt. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
69%
Beának nem kellett volna, hiszen tehetséges művész, de a PJZ is nagyon kellemes hatással voltak szerintem sokakra. Az egyszerűség, az, hogy tudták, honnan jönnek és ki akarnak törni, őszinte érzések..viszont szerintem Ferónak nem kellett volna rájuk erőltetni ezt az amerikai rapp stílust, hiszen ők egyszerű roma gyerekek (a szó legnemesebb értelmében) és tökéletes volt, amit a legelső válogatón produkáltak a magyar nótával. Magyar számokkal könnyebb lett volna átadni azt, amit ők képviselnek.
2012. okt. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Szerintem a fél társaság repülhetne, Krisztiánnal az élen.

Utána a PJZ.


Bea meg aztán marha nagy művész, ő maga írta le, hogy a szolfézs neki túl bonyolult és egy tiszta dal még nem hagyta el a torkát.

Mit keres zenei pályán az, aki nem tudja a szolfézst megtanulni?????

Az alapokat egy 7 éves gyerekkel is meg lehet tanítani, ne vicceljünk már.


Antal Timi is kritikán aluli volt ma, Krisztiánt nem is említem.


Ennél gyengébb adást soha nem láttam.


Az X faktor pedig olyan tehetségkutató lenne elvileg, ahol olyan különleges karaktereket keresnek, akik tudnak énekelni.


Na hát közülük egyetlen egyet sem tudnék kiemelni,aki alkalmas erre a szerepre.

2012. okt. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Utolsó én igen.......Oláh Gergő....:)
2012. okt. 20. 23:49
 8/30 anonim ***** válasza:

Jó az a srác, egyébként tényleg, szóval ő volt meg Stone akire azt lehet mondani, hogy amit csinál, az a helyén van.

De azért nála jóval tehetségesebb emberek is megfordultak már akár előválogatókon, akár itt az X-faktorban.


Szóval Gergő tényleg ügyes, de nekem még ő sem az a kimagasló.

2012. okt. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
35%
72%-os, te miben vagy olyan rohadt nagy tehetség? Mert neked meg kritikán aluli a stílusod:)
2012. okt. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
75%

Én kérlek nem szerepelek az X-faktorban.

És attól, hogy a véleményem nem egyezik a tiéddel még nem vagyok kritikán aluli, csak épp őszinte.


Én legalább leírom, ha valami nem tetszik és nem hagyatkozok arra, hogy dehát aranyos, meg szép és stb. Én azt véleményezem, amit hallottam, és az ha tetszik, ha nem rossz volt.

2012. okt. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!