Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ez a Dynamo gyerek hogy...

Ez a Dynamo gyerek hogy csinálja amit csinál?

Figyelt kérdés

2012. okt. 25. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
A legeslegeslegfontosabb az hogy az emberek akikkel a trükköket csinálja be vannak avatva.
2012. okt. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy pár trükk felfedését megtalálod youtube-on. Legalábbis a Temzén járósét biztos, csak egy medencében van bemutatva.
2012. okt. 26. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát ez nagy csalódás akkor, hogy ez is csak egy újabb ügyesen összevágott trükk...
2012. okt. 26. 09:03
 4/9 anonim ***** válasza:
mert mégis mire gondoltál? hogy varázsló?
2012. okt. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na, de azért az milyen jó érzés már, mikor tényleg azt hiszed, hogy varázslat. Azért szerintem létezik varázslat is, legalábbis hiszek benne. Nem a szó mesebeli értelmében, mint már egyszer máshol írtam.
2012. okt. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem, azt nyilván nem gondoltam, hogy végigsétál a Temzén...

De legalább, hogy az elképesztő kártyamutatványai, és egyéb kisebb volumenű trükkjei igazak, abban reménykedtem...

2012. okt. 28. 17:13
 7/9 anonim ***** válasza:

Gondolj csak bele! Egy ember, akinek a természetfeletti erejét a tv-ben mutatják. Ugyan már. Akkor mindenki be lenne zsongva ettől. Persze ezzel nem azt állítom, hogy nem létezik varázslat, de ha ez a Dynamo tényleg tudna ilyen dolgokat, gondolod, hogy nem lenne ez nagyobb durranás?

Az ilyet még a hadseregben is képesek lennének bevetni önös érdekre. Tehát ha valakinek vannak ilyen képességei és épp esze van az nem egyből a médiához siet.

2012. okt. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Olvastam már néhány más bűvész vagy legalábbis bűvészrajongó véleményét a mutatványokról, és ők nem nagyon voltak elájulva tőlük. A legtöbb trükk viszonylag könnyen reprodukálható módszert alkalmaz, voltaképp többen nem is értették, hogy Dynamo egyáltalán mitől lett ilyen felkapott, mert a "varázslók világában" nem számít nagy névnek, inkább csak a média hype-olta fel ennyire.


Sőt, még a beavatott közönség tagjai közül is kommentálták, hogy a reakciójuk és az ámulatuk nem is mindig hiteles. Külön lefilmezik a produkciót, aztán utána több külön felvételt készítenek a nézelődők meglepett arcairól, amik közül aztán kiválasztják a legjobbat és legmeggyőzőbbet, és az kerül adásba.


Persze nem az összes néző van beavatva, a könnyebben előadható trükkökhöz (legalábbis szerintem) nem kell, hogy beépítettek legyenek. Viszont a komplikáltabb trükkök, azok, amik teljességgel lehetetlennek látszanak kötelek vagy kameratrükkök bevetése nélkül, na azok már valószínűleg beavatott közönség előtt játszódnak.



Engem is csalódásként ért ez, na nem mintha én hinnék az ilyen varázslatokban, de ha jobban belegondolunk, akkor elég nyilvánvalóvá válik, hogy egynémely trükk tényleg sántít -- például az, amelyikben Dynamo állítólag forróvá teszi a kezeit. Mi nézők mégis hogy győződhetnénk meg a képernyőn keresztül arról, hogy tényleg forróak-e, vagy csak eljátsszák, hogy az?

2012. nov. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vannak olyan trükkjei is, amiket simán meg tudok csinálni, ezek inkább a kártyatrükkök... Egyébként az ilyen kisebb trükkök miatt nézem nem amiatt, hogy Rioba elkezd lebegni, mert az egyértelműen mese. Viszont egy egy trükk sok gyakorlást igényelhet.
2012. nov. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!