Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A szulok miert az animekre,...

Tade kérdése:

A szulok miert az animekre, szamitogepes jatekokra fogjak, hogy agressziv lett a gyerek?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat olvastam errol, hogy a szulok, tanarok ezeket soroljak fel okkent, hogy a gyerek agressziv lett. Reszben igaz, mert, ha egy gyerekkel nem foglalkoznak, csak odateszik a tv ele, hogy el legyen maganak, vagy vesznek egy szamitogepet haborus jatekokkal, hogy a gerek ne zavarjon, megis mit varnak? En Tom&Jerryn, Dragon Ball-on nottem fel, Duke Nukem,- es Doom II,- Wolfensteinel jatszottam, megsem fejeltem le anyamat, nem vertuk peppe egymast ocsemmel, sosem akartam kiugrani az ablakon... Egeszseges felnotte valtam, agresszio nelkul. Az is igaz, hogy anno szuleim figyeltek arra, hogy vasarnapot egyutt toltsuk, estenkent esti mese, utanna alvas.
2012. jún. 23. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
ez így van amit írtál. ha a gyerek rendes nevelést kap akkor nem lesz belőle tömeggyilkos egy játék/film miatt. csak sokkal könnyebb valami mást hibáztatni mint belegondolni hogy ők mit rontottak el. mindig lesz valami bűnbak. régebben ugyan ez volt pl. a metal vagy a rapzenével sőt ha még régebbre megyünk vissza annak idején Elvist is sokan támadták a zenéje miatt.
2012. jún. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát inkább a gyilkos hajlamokat élvezzék ki játékon mint más emberen..
2012. jún. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Atheus válasza:

Megmondom őszintén, én ezt egyedül a genetikára tudnám visszavezetni.


Aki hajlamos rá, az bekattan(hat) bármelyik FPS-től vagy akció/thriller filmtől.

Aki meg nem hajlamos rá, az meg nyugodtan játszhat bármivel, különösebb hatással nem lesz rá. (Gondolom én.)

2012. júl. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!