Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogyan tudom összekötni és...

Hogyan tudom összekötni és használni a régi viedómagnómat a műholdas DigiTv HSS 1165NA-s beltéri egységgel?

Figyelt kérdés
Próbáltam Scart és antenna kábellel is, egyikkel se ment :(

2012. nov. 2. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem minden beltéri egységnek 2 scart kimenete van, még nem találkoztam olyan példával, hogy ne működne a videomagnó, vagy DVD író-lejátszó.

Megpróbálhatod a tévét összekötő scart kábel elosztását is.

Van egy olyan érzésem, hogy a magnó beállításánál van gond.

2012. nov. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A scart kábellel működött végül a dolog, de nem úgy, ahogy én szeretném: a digi-s box adását fel tudom most venni, de csak akkor ha be van kapcsolva a digibox, és arra a csatornára van állítva a digibox. Tehát nem tudok egyszerre felvenni és más csatornát nézni, mivel a digitális digit nem nagyon szeretni az analóg videómagnó...
2012. dec. 3. 09:49
 3/3 anonim válasza:
A dekódert csak egy csatornára lehet kapcsolni. A videomagnó scart bemeneten csak egy jelet tud rögzíteni egyszerre. Ha hagyományos antenna van bedugva a videoba akkor is csak egy csatorna jelét rögzíted, de mivel a TV is rendelkezik RF tunerrel ha a TV-t átkapcsolod másik csatornára akkor rögzítés közben lehet ilyen módon más csatorna képét nézni.
2013. okt. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!