Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan a legegyszerűbben...

Hogyan a legegyszerűbben kivágni a régi beltéri ajtótokot?

Figyelt kérdés
Már nem használjuk, maguk az ajtók sincsenek meg.
2010. jan. 27. 15:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
bocs, legegyszerűbb pontosan a kérdés.
2010. jan. 27. 15:03
 2/11 anonim ***** válasza:
.
2010. jan. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

én mondjuk nem értek hozzá

de úgy csinálnám hogy has magasságba kibontanám egy kis szakaszon ott átfűrészelném a fát

és kiverném kalapáccsal a másik függőleges tok irányába

mondom szerencsére még nem kellett ilyet csinálnom vagy a legegyszerübb ha körbevésed bontod a falat körülötte.

2010. jan. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Elfűrészeled a küszöböt, kiveszed a vakküszöböt is, és akkor már alul össze tudod húzni, és kifordul a helyéről.

Azért némi vakolat fog hullani!

2010. jan. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Küszöböt kiszeded, aztán simán szinte össze tudod hajtani a keretet és kiszedni.
2010. jan. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló várj kicsit. Nincs már küszöb, mert amikor leraktak a járolapot,kivették. akkor hogyan tovább?
2010. jan. 27. 15:21
 7/11 anonim ***** válasza:

de akkor mi lesz a csempével körülötte? nem lesz ott "hiány?"

Bocs, hogy így bele, de nekem is ez a fő gondom mostanság..

2010. jan. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nincs az ajtó mellett csempe, csak a sima fal. az hogy vakolat hullik nyilvánvaló, de az nem úgy van, hogy csak megfogom a tok két alját és kihúzom, hiszen azok oda vannak ragasztva/szögelve/vakolva/stb.

Mi lehet a megoldás?

2010. jan. 27. 15:50
 9/11 anonim ***** válasza:

"de akkor mi lesz a csempével körülötte?"

Szerintem a válaszoló a járólapra gondolt, nem a falon lévő csempére. Azt majd kifugázzátok szerintem. Na szóval, igen, be lehet ragasztva, de ez nehogymár kifogjon egy markos legényen! :)

2010. jan. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Fiúk!

Több helyen befűrészelitek és akkor darabokban ugyan de kijön szépen magától, ennyi! Kis darabokban könnyebb vele bánni, lehet vigyázni a falra, minimálisat sérül csak a környéke, még por sem lesz, csak egy kis fűrészpor! Kis szeleteknél könnyű a rögzítő szegeket is megtalálni és kihúzni, pajszerral! Ezt egy nő írta!

2010. febr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!