Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki ez a Zámbó Krisztián hogy...

Ki ez a Zámbó Krisztián hogy hétről-hétre megússza a hazazavarását?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Erre szerintem már mindenki kíváncsi lenne.

Annyit veszített az egész X-faktor a hiteléből 80%-ban miatta, hogy az elképesztő.

2012. nov. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés...el nem bírom képzelni, ki szavaz rá és miért..
2012. nov. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Nyilván a Zámbó Jimmy-fanok, mint az anyám, pl.

Nem lenne rossz hangja, de sajnos még mindig nem az igazi. Hétről hétre.

De nem csak ő a gyengébbik láncszem, hanem a Stone is / öreg ehhez a versenyhez / és az ugrifüles kiscsaj is, az Adél.

Beát sajnálom, mert ő igazi művészlélek.

2012. nov. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy miért van még versenyben állítólag ez egy színvonalas műsor akkor mit keres még mindig itt nem hiszem el,hogy egyik produkcióját sem tudja normálisan megcsinálni..Mindig csak a kifogásokat keresi. Sokkal jobb Krisztiánnál Kvaka Andrea és még a Spirit is pedig Őket csak nemrég rakták össze. Csalódtam ebben a műsorban...
2012. nov. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Örülök,hogy másnak is feltűnt ez az eset...Már azt hittem,csak engem zavar a jelenléte.Miatta nem is nézem a műsort,egyszerűen elönti az agyamat vmi,ha meglátom.És egyetértek az előttem szólóval:Jimmy fanok tartják bent,nyugdíjból akár...Nem szabadulunk meg tőle soha!De ha ő nyeri meg,az gusztustalan lesz,és fura minősítése Vastag Csabának.Őt vmiért nem szívleltem felettébb,de a hangja és a rátermettsége vitathatatlan,nem úgy mint...ah!és hogy mindig az apja emlékével meg elsiratásával foglalkozik minden adásban!Pszichológusra van szüksége,nem X faktorra.Mindenki jobban járna.
2012. nov. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kell a nézettség, a show, napi szinten cikkeznek róla az újságok. Pl. a Blikk, a többi versenyzőről szinte soha nem ír semmit, csak ha valamelyik kiesik, de Krisztiánról rendszeresen.

Most is, ha párbajozni fog, az apja egyik slágerét fogja előadni / ezt ő jelentette ki /. Képtelen az apja árnyékából kilépni, de nem is akar. Folyton őt emlegeti.

2012. nov. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát én sem értem mit keres még bent, én már akkor azt hittem, hogy kiesik mikor Robbie Williams-től énekelte a feel-t. Szerintem egyre csak rosszabb amit csinál, már rég kiejtettem volna, de szerintem ő fog nyerni. Már csak azért is mert ő Zámbó Jimmy fia, és ezt már az elején megmondtam,

a válogatásnál.

2012. nov. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Miért bántjátok állandóan Krisztiánt? Nagyon ügye, ha jó dalt választanak neki. Hallgassátok meg a saját számait (Vár még rám, Elmaradt randevú, Ő is gondol rám), mert nagyon jók. Én nagyon remélem, hogy minél tovább jut és az sem baj, ha megnyeri. És azért ússza meg a párbajokat, mert jó énekes (megfelelő dallal).
2012. nov. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Már a mentorok házánál mennie kellett volna.csak a szavazatok miatt tartották bennt.meg a nézetség...
2012. nov. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!