Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Így ér véget az élete?

Így ér véget az élete?

Figyelt kérdés
!!! SPOILER !!!Vajon így ér véget Berényi Miklós élete?Sokan láthattátok, hogy Zsolt lelövi Miklóst szerintetek?

2012. nov. 5. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem golyóálló mellény volt rajta. Mielőtt Zsolt csöngetett, látszik, ahogy Miklós a ruháját igazgatja.
2012. nov. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
lehet, hogy azért akart még aznap elmenni!
2012. nov. 5. 21:36
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

Nem volt rajta golyóálló-mellény!

Ha jobban megnéznétek, szívbe lőtte, s a vér szétfolyt a padlón!Ez a "K*va anyád,dögölj meg!" Nagyon durva volt! :O

2012. nov. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ja eléggé nem gondoltam volna, hogy ilyet mond :D:D
2012. nov. 5. 21:59
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Hellósztok Szőke Zoltán vagyok én alakítom ugyebár Berényi Miklós szerepét Elárulok nektek egy kis kulisszatitkot Sajnálata láttam hogy még csak itt tart a sorozat Miklós nem fog meghalni mert van rajt mellény . Majd később Miklós meg akarja öletni Attilát de sajna Attila Andrást küldi a helyébe a találkozási helyre és András így lép ki a sorozatból... egyenlőre enyit mondok :) Pénz & sárm
2012. nov. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Zoli :)) imádunk :D
2012. nov. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm :D ugye hogy jobb vagyok mint a Zsoltifiu :)
2012. nov. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Helló, azért van bennem egy olyan érzés, hogy hazudsz!Nem azt mondom ,hogy nem hinnék neked, de törvénytelen vagy nem ütközik szerződésbe az, hogy elárulod?Ha ez mind igaz, akkor nagyon köszönjük a választ(ha nem lennél benne nem is nagyon nézném: :) ) és lenne egy kérdésem, hogy most hanyadik résznél tart a sorozat ami a tv-ben megy?PL:ha most a tv-ben tart mondjuk a 10. résznél akkor már mennyi van készen?

Előre is köszönöm a választ!

2012. nov. 6. 20:15
 9/14 A kérdező kommentje:
Ja és még az, hogy miért pont Attilát?Emiatt volt az az érzésem még!
2012. nov. 6. 20:16
 10/14 anonim ***** válasza:
3 hónappal vagyunk előre haladva most a 6256-ik rész lesz mi pedig már a 6814.-nél vagyunk . Nóra miatt lesz Attila a célpont...
2012. nov. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!