Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valóban ezt akarja elérni a...

Valóban ezt akarja elérni a média?

Figyelt kérdés

Állandóan istenem, meg jézusom hangzanak el mindenféle tv adón. (Külföldieken is). És egyre sűrűbben. Meg bizonygatják, hogy isten létezik, meg hogy vannak hitetlenek. Ez utóbbit méghozzá egy híradóban mondták egy magyar adón!


Engem annyira befolyásol ez, hogy én istennel álmodtam, holott nem hiszek benne.


Szóval ezzel valamire készülnek az biztos. És szerintem az új világrendre.



2012. nov. 10. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Melyik adón?
2012. nov. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

És miért tudják ezzel megváltoztatni az embereket, mint a zombikat? Ha egy nap vagy 120-szor hallják a nézők, hogy isten meg jézusom minden csatornán, akkor az mindenkinek a fejében marad és megjegyzik, betanulják, mint egy verset.


Márpedig ez a legutolsó és legaljasabb dolog, ha valakit vagy valakinek a hitét akarják megváltoztatni. Mindenki abban hisz, amiben akar.

2012. nov. 10. 18:02
 3/10 A kérdező kommentje:
Mindegyiken. Elég bizonyíték a gyanú árnyékában vagy barátok közt műsor. De még a filmekben is. Vissza is lehet nézni akármeik műsort a honlapukon.
2012. nov. 10. 18:04
 4/10 anonim ***** válasza:

Azért durrogtatják sorra őket a tévében, mert mi is állandóan ezeket hajtogatjuk az utcán. Szleng, közhely, töltelékszó... nem tudom, de valami elveszti a jelentőségét ezzel, és még csak észre sem vesszük.

Mindez pont az ellenkezőjét jelenti annak, amit te gondolsz, szó sincs új világrendről... valami régi inog régóta

2012. nov. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2012. nov. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Egyébként, meg ebben a műsorban kiabálnak egymással. És ez az emberekben aggressziót kelt vagy vált ki.


Nem beszélve a mortal kombat legújabb játékról, ahol úgy végzik ki egymást, mintha élőben lenne.

2012. nov. 10. 18:50
 7/10 anonim ***** válasza:

javaslom neked a 2 cm-es védelmi sáv használatát.


nem tudod mi az?

hát az, hogy enél közelebb ne vidd a konnektorhoz a sz.gép / tv dugóját.

akkor nem lesz baj!


egyébként meg igazad van. manipulálás zajlik profi szinten. észre sem vesszük.

2012. nov. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

lehetséges, hogy így van


valszeg eljövetelt akarnak rendezni = a háttérhatalom láthatóan meg akar nyilvánulni

2012. nov. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Vanaz interneten egy levél, ami 2007 óta terjed az interneten. És ebben leírják, hogy miket csináltak eddig. Viszont, ami benne áll, azt jelenti, hogy nem lesz jobb a világ. Sőt...
2012. nov. 12. 02:34
 10/10 Robert Thorne válasza:

Volt, van és lesz is világhatalom. Jelenleg ezek a zsidók és a keresztények, amik ellen harcolnunk kellene, de míg nem veszitek észre az igazságot és nem dobjátok el a jelenlegi "tudásotokat", addig ez nem is fog változni. A média minden része hazugság, kezdve azzal, hogy bemocskolja a világ valódi irányítójait, az ember valódi teremtőjét (Enki=Sátán=Lucifer). A legrosszabb, hogy a buta, értelmetlen emberek be is veszik.

Nem vagyok az erőszak híve, de csak ezzel tudunk valamire jutni. Ezeket az álszent világvezéreket meg kell kínozni és megölni. Ennyit érdemelnek.

2013. dec. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!