Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A média mit akar elérni...

A média mit akar elérni ezekkel a húzásaival?

Figyelt kérdés

Beleértve a tv-t, rádiót, ujságot. Ők mondják meg, hogyan tanítsd és mire a gyerekeidet, (a fő bűnös a híradó) átvéve ezzel teljesen a család szerepét. Pl: Mit egyen a gyerek, hogy játssz vele, stb...

Diszkriminálják a dohányosokat és kövéreket, egymásnak ugrasztva ezzel az embereket. Amíg nem volt ez a dohányzás téma a tv-ben, addig nem utálták a dohányosokat a nemdohányzók ennyire. Most: -Minek állsz mellettem, hogy a pofámba fújd a füstöt? Meg: A dohányosok fizessenek több TB-t.

Na meg ez az állandó isten téma. Én nem vagyok megkeresztelve, ezért nem is hiszek benne. De állandóan csak róla hallani a tv-ben, (filmekben, még reklámokban is.)

Már lassan én is hiszk benne, akkora az agymosás. Pl: azok a jósok a tv-ban, akik lehúzzák a szegény embereket. 5 ágú a csillag, és 4 gyertyát raknak a sarkaira. És az ötödik? (A hazug csalók).

Na meg az, hogy állandóan csak romantikus film, meg dráma megy a tv-ben. Nem túlzás ez, hogy csak állandóan ezeket adják? Soha egy horror film, vagy egy kaland, vagy egy normális vígjáték, amiben nem meztelenkednek és nem keveredik a romantikával. Szóval ezekkel a dolgokkal valami céljuk van.


2011. dec. 2. 01:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Igen a jósok: A rendőrség tudja ezt, mégse tesz ellenük semmit.
2011. dec. 2. 01:58
 2/7 A kérdező kommentje:
2011. dec. 2. 02:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Fidesz-KDNP kormányunk van, legközelebb behozzák a "térdre, imához" törvényt. Mint a középkorban. Ebből nekem is elegem van. A jósok pedig csalók.
2011. dec. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

engem is valóban felháborít!

én is észre vettem.


és még fel voltak háborodva, mert az uniós előírások beszabályozták őket.

nagy tüntetés is volt!


ami csak arról szólt, hogy ne legyen erkölcstelenség a tv-ben, meg hasonlók!

2011. dec. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
* mármint az uniós irányzatok szóltak arról, hogy ne legyen erkölcstelenség, stb.
2011. dec. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell DIVATBÓL drogokat, leszbiséget, részegeket, káromkodó stb. alakokat PÉLDAKÉPKÉNT állítani a fiatalok elé! Ez a legnagyobb bűne a kereskedelmi tévéknek.
2011. dec. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 fancy917 válasza:
Fogalmam sincs, de 18 évesen elegem van abból, hogy mindenhonnan a szex folyik tényleg nincs már egy jó film amiben nincsenek pucér k*vák meg szex....
2011. dec. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!