Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hova tűnt a TLC régi nevén...

Hova tűnt a TLC régi nevén Discovery Travel @ Living csatorna?

Figyelt kérdés
Digim van, szép lassan eltűnt az összes discovery, végül a TLC. Más csomagban van, vagy más szolgáltatónál?

2012. dec. 6. 22:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom,én a Discovery Investigation miatt búsulok már napok óta :)
2012. dec. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Azt is szerettem!

Keresgélek a neten, UPC-n sem találtam a TLC-t, remélem nem szűntek meg teljesen! Követeljük vissza!

2012. dec. 6. 22:28
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
A digivel rengeteg zűr van. Az összes Discovery csoporttag kikerült a programból. Mostanában elég sűrűn változik a csomag. És egyre silányabb programok kerülnek be.
2012. dec. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
A Diginél semmilyen Discovery csatorna nincs, mert nem egyeztek meg, így megszűnt a szerződés (Discovery Channel, TLC, Discovery World, Discovery ID, Animal Planet, Discovery T&L). Szóval ezek nem lesznek. Egyedül a UPC kínálatában lesz megtalálható az összes Discovery illetőségű csatorna január 1-től.
2012. dec. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
75%
Én már feladtam a reményt..csak kicsit idegesítő hogy meg sem kérdezik ki akarja,ki nem,csak eldöntik hogy kész,többet nem nézitek..
2012. dec. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

4-es

Qrva jó,köszi az infót..asszem érzékeny búcsút mondok a diginek.

2012. dec. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Akkor én is megyek az UPC-hez január 1től! Nincs mit néznem a tv-ben......
2012. dec. 6. 22:46
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen...Azért mielőtt nagyon elhamarkodnátok, nézzétek meg az árakat és a csatornaszánokat. A Digi nem azért vette ki a kínálatában a Discovery csatornákat, mert hú de szar szolgáltató. Ezek a dolgok úgy néznek ki, hogy a csatornagyártó X éves szerződést köt a szolgáltatóval (jelen esetben a Digi-vel). ez a szerződés a Discovery csoport és a Digi között november 30-ig tartott. A tárgyalások már február-március óta folynak. És a Discovery olyan árat kért a Digi-től, amit nemes egyszerűséggel nem akartak vagy nem tudtak kifizetni. Gondoljatok bele, hogy mekkora összegről lehetett szó, amikor a Digi inkább azt a verziót választotta, hogy gyárt 3 saját csatornát...óriási pénzek ezek.

Vagy kifizethették volna a díjat a Discovery-nek, de akkor a mi havidíjunk megemelkedett volna 1500 Ft-tal, ami hosszú távon lekötné a Digi lehetőségeit a csatorna piacon, mert minden új csatornának ára van. És egy X összeget nem lehet átlépni.


És miután nem egyeztek meg, elindult egy hatalma harc a piacon. A leggazdagabb UPC megegyezett azonnal a Discovery-vel, lejárató kampány indult a Digi ellen. Amiből még lehetne is gondok...


És ha megnézitek az árakat...Én közel 80 digitális csatornát fogok a Digi-nél, ebből 11 vagy 12 HD, 3100 Ft-ért. A UPC-nél elkérnek kevesebb HD csatornáért 6500 Ft-ot akár, ráadásul bérelni kell boxokat, ha nem olyan helyen laksz, ami további 500 Ft tévéként. A T-Home ugyanez, és ki is fogyott a kínálat...Invitel szintén lemondott a Discovery csatornákról.

2012. dec. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

A diginél az jó, hogy a casládban mindenki Digi-s s ingyen beszélünk vezetékes telefonon. Nem tudom az UPC-nél van e ilyen.

Így konkrétan este semmit sem tudok nézni, mindig meg volt miket néztem. Meg hétvégente.

2012. dec. 7. 09:07
 10/26 anonim ***** válasza:

Kedves Alexejevic!

Sajnálom, de ebben nincs igazad. A Discovery azt állítja ők nem emelték az árakat. Találtam egy oldalt is ezzel kapcs,: [link] ezen az oldalon felül írták le, de már megváltoztatták a szöveget. Mindegy, a lényeg az volt, hogy ők nem drágultak , és nem értik mi a problémája a DIGI-nek. Ellenben , ha van valami "bizonyítékod" (:D ) ami arra utal,hogy a Discovery emelt, ( és nem az a levél amit küldtek, minden egyes ügyfélnek, olyat mi is kaptunk és nem feltétlenül igaz) és megmutatod, elolvasom (lehet angol nyelvű is) és megnézem helytelenül szidtam-e a DIGI-t. ( én is óriása TLC fan voltam! :c )

2012. dec. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!