Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A jóbarátokban, mikor vissza...

Masina kérdése:

A jóbarátokban, mikor vissza emlékeznek 1-1 régebbi dologra (mondjuk pl a nyolcadik évad egyik részében a negyedik évad egyik jelenetére) miért van teljesen máshogy leszinkronizálva, mint az eredeti jelenetben?

Figyelt kérdés
2012. dec. 12. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is észrevettem. Gondolom nem a régi jeleneteket vágják ki a régi részekből, hanem a teljes visszaemlékezős részt újra szinkronizálják. És esetleg másként fordítják le az angolt az újban, mint a régiekben. Ahogy észrevettem más sorozatoknál is, nem nagyon fordítanak arra figyelmet, hogy egyezzen a két szinkron.
2012. dec. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem is értem.Nem hiszem,hogy olyan nagy probléma lenne előhúzni a régi jeleneteket.Ráadásul az új szinkron a visszaemlékezős részeknél nem is olyan vicces,mint az első szinkronnal...
2012. dec. 13. 22:06
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

ez nekem is feltűnt, sajna szerintem nem érdekli őket annyira hogy visszakeressék, csak hívnak egy fordítót és megcsinálják újra a jelenetet..... csomószor van olyan is hogy a you-nál csak egy emberhez beszéltek a jelenetben, és itt azt mondták h "ti"..

én most angolul szeretném elkezdeni nézni, van olyan poén amin magyarul nem is röhögtem, angolul meg oltári:D

2013. jan. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!