Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek ki nyeri meg az...

Szerintetek ki nyeri meg az X-Faktort Timi vagy Gergő?

Figyelt kérdés
Szerintem Timi,legalábbis remélem mert sokkal jobb hangja van!:)
2012. dec. 16. 19:50
 1/4 anonim válasza:
22%

Timi.

Nem kell egy újabb Gáspár Laci...

2012. dec. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én meg remélem, hogy Gergő. Timit nem hangilag nem szeretem, hanem emberileg nem szimpatikus.. Gergő pedig megérdemelné, hogy kicsit jobb sorsa legyen, ne kelljen már gereblyézni visszamennie. Arról nem is beszélve, hogy magyar nyerje már akkor, mert ez egy magyar verseny, és eddig Király Viktor, Tolvaj Reni, Rúzsa Magdi, Utasi Árpika, László Attila mind külföldről jöttek, meg is nyerték, úgyhogy már lassan ez a külföldiek versenye lesz, nem is a magyaroké. Amúgy ti beveszitek, hogy 50-50% volt délután az állás? Nehogymár.. Minden évben az van, hogy egyformának állítják be, hogy úgy legyünk vele, hogy 1-2 sms hátha majd segít rajtuk..
2012. dec. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

pfff utolsó! na nehogy már azt mond, hogy a Gergő a magyar a Timi meg külföldi...

Erdélyi. ugyanolyan magyar, csak nem itt született. Ha már magyar-nem magyar vitát nyitsz, akkor érdemes belenézni Gergő származásába...

2012. dec. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy Gergő cigány, de legalább a normálisabb fajtájából, és nem lopásból akarja összeszedni magának és a családjának a napi betevőt.. És igenis szerintem akkor is gáz, hogy már lassan egy magyar állampolgárú embert nem lehet találni ezekben a tehetségkutatókban, mert mindenki idejön, és itt akar érvényesülni..
2012. dec. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!