Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nincs olyan érzésed, hogy a...

Nincs olyan érzésed, hogy a RTL KLUB saját maga döntött, hogy ki legyen az X Faktor győztese? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Megfigyeltétek, hogy folyamatosan csak az érdekelte őket, hogy menjenek az SMS-ek? Ez még rendben is lenne, pénzről szól a show. Azt viszont furcsállom, hogy egyik alkalommal 49-51, utána 51-49 az arány. Már az 50 százalék körüli eredmények is valószínűtlenek, nem beszélve az arány megváltozásáról. Az az érzésem, hogy Gergőt jobban el tudják adni mint Timit, aki még csak egy fiatal lány, ráadásul külföldi. Szerintem itt csak a biznisz döntött és hiába küldték az emberek az sms-eket. Akkor lett volna hiteles ha a végén megmondják, hogy ki hány szavazatot kapott. Az az érzésem, hogy egy-két összefüggés ki fog derülni.

2012. dec. 19. 13:35
 1/5 anonim válasza:

Nyilván a biznisz dönt,és ez nem fog kiderülni!

Gergőt valóban jobban el fogják adni,de ezúttal most tényleg azért mert jobb!

2012. dec. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha annyira az üzlet döntött volna, akkor Jimmy fia Krisztián nyerte volna a versenyt, annak ellenére, hogy az élőshowba jutott 12 emberből őneki volt kiugróan a legrosszabb hangja! Hogy mit látott benne Ildikó, azt magam sem tudom...
2012. dec. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én bár ritkán néztem, de szerintem is Gergő volt a legjobb. Az viszont 100%, hogy hiába szavaz a sok birka, mindent kizárólag a csatorna dönt el.
2012. dec. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szinte 100%-ig biztos vagyok benne,hogy az RTL döntött.
2012. dec. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden szórakoztató show-jukban úgy volt. Pl: Való világ: 48-50%, vagy 40-50%.
2013. jan. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!