Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A tv-nek ezen tulajdonságát...

A tv-nek ezen tulajdonságát hogy kell elképzelni?

Figyelt kérdés

Tönkrement a tv-m, most szeretnék venni egy újat, eredetileg olcsóbban terveztem, de van egy, ami ha tényleg így működik nagyon megérné.


Samsung UE32EH5300-ra gondoltam a következő tulajdonsága miatt:


"Vezeték nélküli tartalom-hozzáférés és streamelés

Hozza ki a legtöbbet a tartalmakból és a készülékekből a vezeték nélküli megosztási lehetőségekkel. Az AllShare Play technológiával filmeket, fényképeket és zenéket játszhat le vezeték nélkül a közelben lévő kompatibilis készülékekről, beleértve a számítógépeket is."


Olyan a szobám elrendezése, hogy amúgy nem tudnám a gépet rákötni, viszont tök jó lenne, ha gépről tudnék filmet lejátszani :) Ez most hogy működik, alapból a tv látja a gépet, és fordítva? Olyasmi mint mobiloknál a bluetooth, pillanatok alatt rácsatlakoztatható?

Bekapcsolom a tv-t és elvileg annak látnia kell a gépemet, és engedélyt kérve rácsatlakozhatok?


2012. dec. 21. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:

A bluetooth sem magától van ott, hanem kell egy adó eszköz ami szórja a jelet, és egy vevő ami fogja.


A vezeték nélkül hálózat (wlan) sem működik másképpen. Van egy adó (wifi router) a hálózatba kötve, ami neked létrehozza és szórja a vezeték nélküli jelet. Van egy vevő (a tévében), ami értelmezi és feldolgozza a jeleket. Ehhez pedig létrehozol egy kapcsolat, ami során az adatküldés megtörténik.


A router kb. 5000 forint kiadást jelent.

2012. dec. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A tv-be tuti van alapból beépített wifi, tudsz esetleg róla valamit? Valahol azt hallottam, az még +20ezer ft
2012. dec. 21. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!