Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mivel fenyegették meg Andrást...

Mivel fenyegették meg Andrást a barátok közt-ben?

Figyelt kérdés
A szünetkor elvettem a TV-t és későn vettem vissza. Nem hallottam, hogy pontosan mi volt az a szöveg, amit Nagy Sanyi mondott neki a lépcsőházban. (mivel Attilának hitte9

2012. dec. 21. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt mondta neki, hogy azért kapta a verést, mert lefeküdt a bátyja feleségével (mert akkor még attilának hitték)
2012. dec. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Remélem, van Batman-ruhája.
2012. dec. 21. 21:34
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem így írták ki a sorozatból :s
2012. dec. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem is így rakták ki a soriból én úgy sajnáltam hülye Juli miatt volt az egész :) :D
2012. dec. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Meg a Juli hülyeségem miatt, aki odaadta a Máténak játszani az okostelefont! A Juli kétszínű és aljas. Attila most úgysem fogja elvenni Nórát! Megérdemlik egymást, kétszínű mind a kettő.
2012. dec. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekem az jutott most az eszembe, hogy amikor Juli meghallgatja majd az üzenetrögzítőt, akkor biztosan azt fogja majd hinni, hogy András öngyilkos lett. Az egyetlen ember, aki tudja majd az igazságot, az Miki, mert a két gazember bizonyára jelentést tesz majd neki. Arra viszont kíváncsi lennék, hogy bírja majd elviselni a lelkiismerete, hogy András haláláért ő a felelős.
2012. dec. 22. 23:45
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem is majd Juli azt hiszi hogy öngyilkos lett...Miki meg szerintem nagyon ki lesz mert akármilyen "gonosz" is Andrást tényleg szereti
2012. dec. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Engem az érdekelne, Attila mit fog szólni. Gondolom a padláskuva eltitkolja majd az üzenetet, merthogy kiderülne, hogy félrekefélt, de Attilának biztos meg fogja mondani...
2012. dec. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Attila ott fogja hagyni a Nórát, de egyébként is,Nóra különbet érdemelne ennél a kétszínű alaknál. Julinak van olyanja, hogy lelkiismeret? Péter és a Linda úgyis tudja, hogy megcsalta Andrást. De mi lesz Miklóssal?
2012. dec. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem fára esik. Mert ha megnézed az RTL most-on ezt a rész,és megállítod,akkor látod hogy pont ott van egy majdem akkora fa,mint az épület:D
2012. dec. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!