Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az egyszer volt, hol nem volt...

Az egyszer volt, hol nem volt című sorozattal, most mi van?

Figyelt kérdés

Mert már nem tudom mikor láttam utoljára. Egyszer volt, hogy lemaradtam róla és amikor akartam következőhéten nézni akkor már nem volt aztán(most mondok valamit) kedden négy órakor ment a tévében egy régebbi rész, azóta megint láttam a leges legelső részt adni, aztán vasárnap este forma1 volt a tv-ben mikor kellett volna adni...

Teljesen össze vagyok kavarodva, a legutolsó rész az volt amikor a "hercegnek" a barátnője/felesége elindul világot látni és azt hiszem holtan találják meg... Szóval ha valaki a történésekről tud valamit kérem írja meg.



2012. dec. 28. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
én nem szoktam nézni, de szerintem tegnap is volt, péntek délután
2012. dec. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az utóbbi hetekben átrakták 17-18 óra körülre vasárnap 21:30-ról. Leadták dec. 16-án a 16. részt. Utána dec. 22-től ismételni kezdték az összes leaditt részt. Minden nap 16:15 körül két részt leadtak. Holnap lesz az utolsó ismétlés. Azután legközelebb a legújabb 17. résszel január 8-án, kedden 20:30-kor folytatják. Ez lesz az állandó időpont. Keddenként 20:30.
2012. dec. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rosszul írtam. Keddenként 20:15-kor folytatják
2012. dec. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!