Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Engem sokkolt ez a történet!...

Engem sokkolt ez a történet! Más is látta? Egy anya tényleg képes ilyesmire?

Figyelt kérdés

A Life Networkon van egy sorozat, a címe hogy Sorsfordító (Locator) és többnyire arról szól, hogy rég nem látott családtagok újra felkeresik egymást egy csávón keresztül és találkoznak. Nagyon megható sorozat én az összes részén bőgtem.


Egyik rész arról szólt, hogy egy néger lány felkereste az anyukáját ( aki fehér bőrű). Az apai ágon lévő nagyszülők nevelték fel őt és a testvérét, az édesapjuk ( aki néger volt)pedig öngyilkos lett. Egy ideig az anyjával élt a 2 gyerek, de aztán találkozott egy férfival és új családot alapított és a nagyszülőknek adta a 2 testvért. Gyerekei születtek ettől a másik fehér bőrű embertől és a teljesen megszakította a kapcsolatot a 2 néger kicsivel.

Eltelt 30 év és felkereste édesanyját. A műsorvezető férfi meg is találta az anyukáját, akinek multicége lett, sikeres lett (az előtt szegénységben éltek) és csak telefonon beszélt a műsorvezetővel, ahol közölte a férfival, hogy nem akar találkozni a lányával, mert ő új életet kezdett és hogy ne is utazzon oda hozzá a lány, és ne is háborgassa a mostani családját és hogy felejtse el őt örökre. aztán egy e-mailt írt a lánynak, amiben leírta, hogy milyen boldog és hogy egyáltalán nem hiányzik neki a 2 gyerek és ne is számítsanak rá soha. Mondanom sem kell milyen rossz volt hallani...


Még a gyerekei születésnapjára sem emlékezett még évszakra pontosan sem. És elmondta azt is, hogy a másik férfitól született gyerekei nem tudnak arról, hogy neki van 2 néger kisgyereke.


Eszméletlen, hogy mekkora szégyen ez a nő! És őt valaki valaha anyának szólította és mai napig is szólítja! Mi a véleményetek erről?



2013. jan. 2. 14:55
1 2
 1/11 anonim válasza:
98%
30 évig megtagadta a gyerekeit, mégis mit kellett volna hogy csináljon? Legalább nem álszent, hogy egy músor erejéig álboldogságot színlelve magához ölelje őket.
2013. jan. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Ilyen ember szép számmal van itthon is.
2013. jan. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez nem ritka eset, talán még ez a jobb verzió, sok helyen egymás mellett nevelik az új gyereket, meg a régit, látható megkülönböztetés mellett.


Sosem neveznék anyának egy ilyen embert.

2013. jan. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig jobban jártak így, hogy nagyszülők mellett nőttek fel, és nem egy olyan nő mellett aki utálja őket.


Szar emberek mindenhol vannak sajnos.

2013. jan. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is tudok itt ilyen esetről, és nincs benne más bőrszín. Az új pasi évekig nem is tudta, hogy a nő családot és két gyereket hagyott el.
2013. jan. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Amúgy láttad azt a vidit, amikor egy ázsiai nő kínozza a pár hónapos babáját? Na, az az igazán kemény történet...


[link]


Tessék.

2013. jan. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki anya, nem lesz szent és tökéletes. Ilyen egyszerű. Bárki bármilyen borzalmat elkövethet bármikor. Nem értem miért használják kifogásnak, hogy anya. Nem attól függ, hogy valaki milyen jó ember.
2013. jan. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Istenem, az a videó! Felfordul az ilyenektől a gyomrom.
2013. jan. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Végig sem bírom nézni a videót, pedig én nem vagyok egy gyerekimádó elvakult ember, nem is akarok sajátot, de ez borzalmas. Hogy képes bántani valaki egy olyat, aki nem tud védekezni?
2013. jan. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Úgy, hogy ez a nő valami japán vagy koreai és azok teljesítményorientáltak. Azért üti a gyereket, mert nem tud neki valami matekpéldát megoldani. Én legalábbis valami ilyesmit hallottam ezzel a videóval kapcsolatban.
2013. jan. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!