Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szulejmán, kérlek fogjunk...

Szulejmán, kérlek fogjunk össze hogy előrébb rakják! Egyetértetek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 10. 15:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Oda teszik, ahol megfelelő nézettséget hoz. Ha a jelenlegi sáv nem elég, akkor majd elkezdik pakolgatni, ha pedig túl alacsony akkor le is veszik.


Ez nem a nézők vágyától függ, hanem hogyan éri meg a csatornának.

2013. jan. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is szívesebben nézném ezt mint válentíná meg hozé migel kalandjait. Már kiráz a hideg ezektől a mexikói f*soktól.
2013. jan. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én sem értem,hogy miért előrébb való egy tucat mexikói,brazil sorozat,mint egy jó török.:)

Vagy akkor valaki töltse fel feliratosan netre!!

2013. jan. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=UEd48eDx8tY én itt néztem, bár nem tudok törökül, de a lényeget megjegyeztem, arcmimika, testtartás... stb. :))) Engem meg az zavar, hogy a részeket is szédszedték. Javaslom azoknak is akik nem tudnak törökül. :) Én is értettem a lényeget. :)
2013. jan. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 csaakeegylaany válasza:

Ha sokan fogják nézni akkor majd előrébb fogják rakni szerintem :)

És szerintem még annyit kéne változtatni hogy minden hétköznap legyen, mivel így annyi időt kell várni és azok a hülye sorozatok helyet lehetne a Szulejmán mert az idősek sokszor azért nem nézik mert már addigra alszanak az iskolásoknak pedig aludni kell mert másnap tanítás. Ezt a sorozatot eléggé rossz helyre rakták !!! Lehetne a Barátok közt helyén :D

2013. jan. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 nikolett23 válasza:
ÚÚristen végre látom hogy nem csak én vagyok így ezzel. az argentín sorozatok még haggyán,de a gyanú árnyékában..... na haggyuk falra mászok tőle. fejezzék be és tegyék be a helyére a szulejmánt. nem tudom ki lehet az RTL klub főszerkesztője de bután csinálja az biztos. hogy lehetne kampányolni hogy napi rendszerességgel játszák le? szerintem meg sem vették az összes részt és úgy fogunk járni mint a Dallassal. egyik hétről a másikra abba hagyták minden bejelentés nélkül hogy elkezdhessék s házasodna a gazda. jó mi? gratulálok RTL klub. ja! és nem érdekli őket a nézők véleménye? miért kik nézik a hülye csatornájukat ha nem a nézők???????? kezdek pipa lenni...
2013. febr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#6 lehet nem figyeltél, a Dallast végig leadták. 10 részes az évad csak.
2013. febr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 nikolett23 válasza:
Nem tudom én nem éreztem a végét,ott lett vége amikor kiderült hogy annak csajszinak a Cliff Barnes az apja. Gondolom a Szulejmán többi részét sem vették meg és hoppon maradunk. Valaki nem tudja hogy hívják az rtl szerkesztőjét?????
2013. febr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem rakhatnàk mondjuk péntek vagy szombat estére.

Vagy ismétlés is mehetne a rtl2-n.

Most is lemaradtam az utóbbi 3 részről.

Valaki nagy vonalakba elmondaná privátban esetleg? ^^


Amúgy hány évesek vagytok?

(Melyik korosztályból nézik a legtöbben)

2013. ápr. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
azt rtl moston visszanézheted egy hétig. egyébként 14 vagyok.
2013. ápr. 18. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!