Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A kód című műsor szerintetek...

A kód című műsor szerintetek is színjáték?

Figyelt kérdés
Néha olyan sík játékosok vannak, h elsírom magam, mások túl okosak ide. Nem tudom néha olyan érzésem van, hogy nem csak úgy játék, hanem tényleg az. Hm? Vélemény?

2013. jan. 21. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem színjáték , vetélkedő xd


Amúgy teljesen igazadvan , de az xfaktor is meg a vv is csak sima lehúzás..

2013. jan. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is pont ezen gondolkodtam és pont meg is találtam a kérdést itt. Szerintem, amikor a sztárokat hívják játszani, akkor teljesen meg van beszélve. A kérdések, még talán az útvonal is, meg az is, hogy ki melyik rudat húzza. Elég gyanús, hogy a nehéz kérdésekre rögtön tudják a választ, vagy ha gondolkoznak, akkor szerintem, csak megjátsszák. Meg amikor mondják vissza kódlistát, túl gyorsan mondják, előre betanulták. De ez csak az én véleményem. A TV2-őt ezért becsülöm többre, mert ott legalább nem vezetik meg a nézőket. Az RTL sokszor csinál ilyet, csak sajnos sok ember észre sem veszi, csak a szemfülesebbje. Sajnos el van a világ üzletiesedve. Régen nem azt nézték, hogy kit hogyan húzhatnak le, vezethetnek meg. Régen még volt becsület! Ez csak az én véleményem. Írjon az, aki nem így gondolja!
2013. jan. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem színjáték, barátnőmék bejutottak és nyertek is.
2013. jan. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Viszont mielőtt bekerülnek az emberek van előszűrő. Két kérdést tesznek fel és arra kell válaszolni. Az már csak műsortól függ, hogy nézettség miatt a kevésbé okosabbakat vagy éppen az okosabbakat hívják be. Nyilván, ha egyszer sem hívnak be olyanokat akik nehéz kérdésekre tudnak válaszolni, akkor senki sem fog jelentkezni, vélvén, hogy az ő szellemi képességük ehhez nem megfelelő. Másrészt pedig a sok bugyuta ember csak növeli a műsor nézettségét, jókat lehet rajtuk röhögni. Valahogy egyensúlyba kell hozniuk a kettőt, mert csak akkor tarthatják meg a nézőket, illetve tarthatják fenn a figyelmet.
2013. jan. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, szerintem se színjáték, viszont, amit 1 hete írtam, hogy megjátsszák, és tudják a válaszokat előre, azokat a sztár játékosokra értettem, akik hétfőnként vannak. A civil embereknek esze ágában sem lenne megmondani az Rtl a helyes válaszokat. :)
2013. jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3-as. Mivel nem válaszoltál, arra sem, h lejátszották-e már (priviben írtam), vagy sem és azt se írtad meg, h erre sem szabad válaszolni így továbbra is tartom a véleményem, h színjáték! Akik voltak esetleg, árulják már el, h milyen ott állni az arénában vagy valamit? Nehéz a kódlista akkor? Sok néző van? Látjátok egyáltalán őket vagy direkt úgy vannak a fények, h nem? Valamit csak elmondhattok!
2013. febr. 9. 21:03
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem is picit meg van jatszva,de a tobbi jatekkal is igy van,ami az rtl-en megy.hulyenek nezik az embereket !!!!
2013. febr. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!