Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Barátok köztben Miklós és...

Barátok köztben Miklós és Nóra miért vált el?

Figyelt kérdés

2013. jan. 23. 21:56
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

:D

Tényleg rettenet volt:) Amúgy akit hiányolok az a Tóni:)

Szerintetek ha már "megölték" András a nézettség miatt,nem inkább Lacit kellett volna?

Én nem bírom a ő karakterét a sorozatban..

2013. jan. 26. 19:42
 12/19 anonim ***** válasza:
Szerintem pont azért dobták ki hamar az új Noámis, mert rájöttek, hogy nagyon nem jó. A Laci is kezd idegesíteni, szerintem pont azért nem kellett volna az Andrást megölni, mert kb. az egyetlen biztos és megbízható pontja volt a sorozatnak. Na jó, talán Vili bácsi mellett. Nem baj ha van egy-két ember, akivel nem történik semmi.
2013. jan. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ja és azt nem értem, hogy az Alíz mért mondott fel. Ennek az egésznek nem volt értelme, csak meg kellett volna mondani a Lacinak, hogy az a Roland nem vevő volt, ahnem ismerős, és magánügy, hogy hogy beszél vele. De meg se próbálták elmagyarázni.
2013. jan. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

12-13-as válasszal teljesen egyetértek:)

Mondjuk Alíz szerintem úgy volt vele, hogy annyira úgysem szeret melózni, így mindegy is..

Azért a való életben ezt elég nagy luxus lenne megengednie magának..

Én Lacit sosem bírtam..Inkább őt kellett volna kiírni.

Pont ezen gondolkoztam, hogy egyedül csak Andráséknál mondható el, hogy megvan a "normális" családi kép, igaz nem a saját gyerekeit nevelte..

2013. jan. 27. 10:50
 15/19 anonim ***** válasza:
Hát, most már náluk sincs rendes család, csak káosz.
2013. jan. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Lacira még építhetnek sztorikat, pl. becsajozik, megnősül, gyereke lesz, stb., és úgy hallottam hogy a Laci elég népszerű karakter (habár akkor ti vagytok a kivételek). Ellenben az András karaktere már elfáradt, mit lehet még vele kapcsolatba újat kitalálni, egyszer már elvált, kétszer megcsalták, lettek törvénytelen gyerekei, szinte minden megtörtént vele. Amúgy meg egy hétköznapi, unalmas, de normális karakter volt, így nem csinálhatnak belőle az ellenkezőjét, mondjuk bűnözőt, hogy történjen vele is még valami.
2013. jan. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Azért lehetett volna vele is kezdeni valamit, pl tolókocsis lesz vagy nem tudom:)

Mindegy végülis mostmár..engem picit emlékeztet apukámra azért is bírtam:)

Amúgy a Petit és Lindát alakító új színészekről mi a véleményetek?

Szerintem Peti egész jó, bár a régit nagyot szerettem, Lindáé már nem igazán:)

2013. jan. 27. 23:18
 18/19 anonim ***** válasza:

A Linda szerintem nagyon gáz. Olyan mereven játszik. Amúgy helyes lány, nekem a Tatár Csillára emlékeztet az arca, de nem igazán színésznek való. De még kialakulhat, belejöhet a szerepbe, volt már rá példa itt a bk-ben.

Az új Peti viszont jól játszik.

2013. jan. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

18-as, ugyanezen a véleményen vagyok, Szerintem is Tatár Csillára hasonlít a lány:)

Régebbi "Peti" jobban nézett ki, de az új színész szerintem jobban játszik:)

2013. jan. 28. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!