Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Letezik egyaltalan olyan, h...

Letezik egyaltalan olyan, h valamennyi osszeget pl. kifizetunk, es akkor mar BIZTOSAN szerepelunk 1 filmben vagy soriban akar statisztakent is?!

Figyelt kérdés
Ugy ertem ezt, h nem kell a casting utan varakozni honapokat hanem rogton behivnak (de biztosan!!!) 2-3 het utan? Mondjuk statisztakent egy sorozatba. (B.k, Joban R. Gyanuu...)

2013. jan. 28. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem egészen értelek, statisztának azért mennek hogy pénzt kapjanak érte az emberek, te meg fizetnék érte hogy dolgozhass? Ennek semmi értelme. Amúgy biztos van olyan rendező vagy akárki akit le lehet fizetni, de szerintem nem erre gondolsz. Más mód nincs erre.
2013. jan. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Biztos van az a pénz, amiért ezekbe a gyenge szappanoperákba be tudsz kerülni, de elég vicces az elgondolásod.
2013. jan. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Jolvan na, nem ugy ertettem. Csakmar annyi castingra jelentkeztem h az nemigaz, es mondtak h mien jo meg stb..

Es nem tortenik semmi! Es azt akarom h tortenjen mar valami! A tv-s szakmaban szeretnek mozogni kicsit! Es olyat szeretnék, hogy ne csak igergessék h benneleszek a tv-ben hanem KOMOLYAN tudnanak beszervezni valahová.(reklám,sorozat, film, BÁRMI ami TV!)

2013. jan. 28. 21:18
 4/10 anonim ***** válasza:

Biztosan jól látod akkor, hogy mennyien jelentkeznek ilyen castingon... rengetegen, és ebből a sok emberből igen kevés az aki valóban alkalmas és kell is. Pont olyan ez mint egy állásinterjú, nincs sok esélyed hogy pont téged válasszanak valami szerepre, főleg ha egyáltalán nem is olyan típust keresnek mint te.

Ha tévés szakmában akarsz dolgozni akkor tanulj ilyen szakon, végezz el minél több tanfolyamot aminek köze van hozzá, több esélyed lesz utána.

2013. jan. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mediasuliba jarok alapbol ;)) onnan ajanlottak be engem.
2013. jan. 29. 17:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Kacsintásodból ítélve elég nagyra vagy a médiasuliddal, de mivel én is jártam, tisztában vagyok azzal, hogy lópikulát nem ér.
2013. jan. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hat nem vagyok nagyra vele.csak imadom. O,O de te biztosan jobbantudod(:
2013. jan. 29. 18:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor inkább valami színészsuliba kéne, nem?
2013. jan. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hat nemhiszem.mert igazabol szinhazban a vilagert se szerepelnèk.csak tv. :)) de annyi amator van, aki tok hires lesz nemi teszem-veszem magamat-tal...enis kb.igy szeretnek.mondjuk statisztalas is jo lenne.
2013. jan. 30. 06:33
 10/10 anonim válasza:

Olyan nincs, hogy biztosan szerepelsz, sokat kell kilincselni és érdeklődni, hogy legyen munkád. Ráadásul jó, ha sok ügynökséghez be vagy regisztrálva, annál valószínűbb, hogy lesz munkád. A statisztálásból nem nagyon lehet megélni, ráadásul 12-16 órában néha kifejezetten pocsék és fárasztó tud lenni.

Regisztrálj be ügynökségekhez, aztán reménykedj, hogy hívnak.

Itt van egy csomó ügynökség, nézz körül:


[link]

2013. febr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!