Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A média miért akar mindenkit...

A média miért akar mindenkit fogyásra biztatni?

Figyelt kérdés

Angliában például minden második vagy harmadik személy kövér, de ott mégsem foglalkozik annyit vele a média, mert az emberek ott még mindig kövérek.


Itt meg, ha mutatja a tv, már elkezdenek másnap fogyókúrázni meg futni.


Egyébként meg állandóan a túlnépesedésért aggódnak a médiában. Ha mindenit egészségessé akar tenni a média, akkor még többen leszünk a földön.



2013. jan. 4. 21:06
 1/8 anonim válasza:
100%

Pénz Pénz Pénz Pénz... Mit gondolsz, ha csupa csupa testükkel elégedett csajszi/nő lenne itt MO.n akkor kinek kellene eladni a fogyasztó sz@arokat a teleshopban?

Ez egy önmagát gerjesztő kör.. Ha ilyeneket reklámoznak, akkor evidens, hogy minden nő az alakján fog nyavajogni, mert erre hamar idegesek tudnak lenni.. Ergo venni fogják ezeket a fogyasztó cuccokat, mert hát a sport az "drága".

Viszont ezeket a cuccokat reklámozni kell, ergo ismét szóba jött a reklám ipar.. Senki nem gondolná, de a legnagyobb pénz ebben van..

Nem mellesleg, ha mindenki boldog lenne, és elégedett, és mindezt lesz@arná akkor ugyan, hova menne annyi meg annyi reklám, fogyasztószer, csodatabletta, csodakrém, és még sorolhatnám...

Nameg szerinted hová lesz az a 10en 1-2ezer forint? Z.S.E.B.

Am, nemcsak neked van eleged..

2013. jan. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. jan. 4. 21:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem ez így nagyon helyes, Nyugaton már amúgyis népbetegség az elhízás, és elég durva következményei lehetnek (cukorbetegség, magas vérnyomás, magas koleszterinszint stb.), szóval nem egészen értem a problémádat. A tendencia azt mutatja, hogy egyre több az elhízott, erre fel kell hívni a figyelmet.


Egyébként Angliában is pontosan ugyanennyit foglalkozik vele a média, mint itthon.

2013. jan. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Értem, csak amit a média közvetít ezzel a kövérek felé, az nekik önbizalomhiányosságot eredményez, valamint, a soványak kigúnyolják őket emiatt.


Én sovány vagyok, még jó, hogy a soványokat nem piszkálja a média (csak a csont-bőr modelleket).


Úgyhogy amit a média közvetít az emberek felé, az ártalmas is a kiközösítés szempontjából.

2013. jan. 5. 00:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Az még nem is lenne baj ha a kövéreket fogyasztanák le, de sajnos olyan lányok is fogyni akarnak, akik már szinte csontsoványak!
2013. jan. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Aztán meg azon sopánkodnak, hogy miért van annyi anorexiás!
2013. jan. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Legszi válasza:

Talán azért, mert sok betegség nagy részben az elhízott embereknél fordul elő, pl: szívinfarktus, cukorbetegség és még sorolhatnám. A gyógyszereket pedig ugye nem csak saját maga fizeti, hanem mindenki más is. (mivel a fizetésből levont TB járulék nem gyűlik és majd felhasználod, hanem abból mindenki kap)

Az is igaz, hogy a vékony típusú emberek magukra vehetik. Itt jönne a képbe az egészséges önkép elősegítése. Persze erre nem fordítanak elég energiát.

Ha pedig konkrétan a termékek reklámozásáról beszélünk, az kemény üzlet, nem más. Ott nincsenek tekintettel semmire...

Azért a sportolás nem árt senkinek sem, sem vékony, sem pedig kövér embernek. Szerintem.

Angliában egészen másképp áll össze az "államháztartás", két országot ezért sem célszerű összehasonlítani. De megjegyzem, ott is kezdenek rávílágítani, hogy a sport nagyon is fontos.

2013. jan. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
azért ha a a nő ne érezze magát vonzónak,azért hogy minél több anorexiás legyen(drága a kaja)és mert a sok gyökérnek csak a 35-40kilós nők felelnek meg,sok szilikonnal
2013. jan. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!