Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit takarhat? Doctor Who

Mit takarhat? Doctor Who

Figyelt kérdés

6.évad 13.rész

Szerintetek mit takarhat a tizenegyedik eleste? Én úgy gondolom, hogy 11. halála túl nyílvánvaló lenne... Talán inkább az, hogy a Doctor elveszít vmit, elbukik valamiben.

Na és hát a kérdés, MILYEN Doctor?! és vajon miért tudunk ilyen keveset Gallifrey-ről? Szerintetek?


2013. febr. 9. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem rég kezdtem el nézni az új sorozatot, mert csak a régiből láttam részeket meg ebből is keveset és még a 4. évad végén járok, de ha sztem ez a 11. "halála" lesz, mivel nemtom tudod-e SPOILER a 7. évadban már a 12. van szal a 6. évadban meg kell halnia.
2013. febr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne vedd figyelembe amit írtam :D Elszámoltam őket, az 5. évadtól van a 11., Tennant volt a 10. :D
2013. febr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Spoilerként nem érint mert láttam a 7. évad 6.részéig minden részt, de még így is van pár sötét folt a történetben :)
2013. febr. 10. 15:46
 4/4 anonim ***** válasza:

SPOILER S07

A "Tizenegyedik eleste" a Doktor halálára utalt, mivel ő (a Tizenegyedik) kellett volna legyen az utolsó Doktor, mert elhasználta a regenerációit.

/SPOILER

2014. okt. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!