Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet a mai világban egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet a mai világban egy a huszas évei közepén járó, sajnos munkanélküli lánynak ismerkednie, ha nem jár discoba és a társkereső oldalakban is csalódott?

Figyelt kérdés
Használható ötleteket várnék!
2012. dec. 17. 19:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Esetleg szakkörökön, tanfolyamokon, sportfoglalkozásokon. De hogy ennek mennyi az esélye? Kb. 5%
2012. dec. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

munkanélküli??

Ezt miért írtad feltétlen bele?


szóval még nem is dolgoztál soha vagy most végezted el valamelyik sulit?

vagy nem is akarsz dolgozni?

2012. dec. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Ha jól nézel ki, akkor elég ha "villantasz" és akadnak majd rád

Olyan helyre menj ami tükrözi az érdeklődésed

20/F

2012. dec. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Már annyiszor írtátok a szakkört, de mire gondoltok ilyenkor? El nem tudom képzelni, hogy holnap felkerekedek és nekilátok szakkört keresni magamnak :)


Egyébként én független vagyok és 25 éves. Egy lehetőség :)

2012. dec. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Azért írtam,hogy munkanélküli vagyok,mert nincs pénzem olyan helyekre menni,ahol fizetni kell. És természetesen akarok dolgozni csak ez a mai világban nem akarás nemakarás kérdése...
2012. dec. 17. 20:30
 6/26 anonim ***** válasza:
Mi a baj az internettel? Egy nagyobb oldalon több száz pasi van, aki korban és távolságban megfelelhet neked, tényleg úgy gondolod, nincs köztük egy se, aki megfelelne neked?
2012. dec. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Valóban nehéz munkát találni de nem lehetetlen.

Menj el boltba áruházba ha egy kiflit veszel csak akkor is sok embert látsz és ott is lehet ismerkedni.

Én is ezt tettem egy kedves ismerősöm tanácsára.

És működik, volt hogy csak bementem egy péksütit meg tejet venni, és közben bejártam az egészet és sok a pasi na nem mindig van normális, de kérhetsz segítséget ebben abban, és aztán hála jeléül egy kávéra meghívhatod :D

ÉS ide nem kell sok pénz.


8-ra. jött nekem össze.

25/L

2012. dec. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
A társkeresővel nagyon rossz tapasztalataim vannak. De Utolsó,te jót mondtál :)!
2012. dec. 17. 20:41
 9/26 anonim ***** válasza:

Tudom :)


Odamehetsz, hogy neharagudj segítenél? szerinted melyik ruhát vegyem meg...vagy azaz üdítő olyan magasan van ...:)

Ha tetszel a pasinak akkor nyert ügyed van :)

2012. dec. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
:D ez tök jó.Bár én biztos olyanhoz mennék oda,akinek van csaja,amilyen szerencsétlen vagyok ilyen téren.
2012. dec. 17. 20:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!