Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Milyen klassz fantasy-akció...

Yuukou urufu kérdése:

Milyen klassz fantasy-akció animéket tudtok?

Figyelt kérdés

lehetőleg amiben van egy kis romantikusság is... :3

mint pl a fairy tail,sword art online :)



2013. febr. 18. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

1 kérdés , a sword art online hol fantasy ? Elcseszett jól induló elecseszett szétsablonosított tömegshounen lett belőle.

2 kérdés , a Fairy Tail hol romantikus ? lassan 170 rész alatt egy romantikus pillanata nem volt , mivel csak a fight a lényeg..



Amit ajánlok :


Angel Beats!

Elfen Lied

Mirai Nikki (TV)

Shiki

Gosick

Kami nomi Zo Shiru Sekai

Tasogare Otome x Amnesia

F/SN

Ano Natsu de Matteru

Bakuman

Phantom: Requiem for the Phantom

Mahou Shoujo Madoka Magica

2013. febr. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szeretem a Sword art onlinet amúgy meg: Guilty Crown,Mirai Nikki, C The money of soul and possibility control, Ezek a kedvenceim de AnimeAddicts-on van még más hasonló és azokat ott meg is nézheted csak regisztrálni kell! :)
2013. febr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mirai Nikki-t énis szeretem , a C-t nem láttam ,a Guilty meg szerintem egy nagyon gyenge Code Geass másolat.
2013. febr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Saitou ***** válasza:

Darker than Black

Nekem személy szerint az elsö 3 rész nem nagyin jött be de tovább néztem és ez lett a kedvenc animém. Nagyon ajánlom.

2013. márc. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!