Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mióta ilyen nézhetetlen a...

Mióta ilyen nézhetetlen a Fábry show?

Figyelt kérdés
Ma véletlen odakapcsoltam,és szánalmas volt egyszerűen.Kb tíz percig mesélt az urologusáról,hogy melyik ujjával vizsgál miket mond egyrészt kit érdekel ez?másrészt minden második adásban elmondja.Amikor a Himnuszunkat gyalázta meg nekem sok volt és elkapcsoltam.Hihetetlen számomra milyen mélyre sülyedt a műsorok színvonala.
2009. szept. 10. 22:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
33%
Hát szerintem még a Fábry show ami egyáltalán nézhető az rtl-en.
2009. szept. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

Attól függetlenül a Fábry 11. éve űzi az ipart, és milliomos, biztos nem ír ide, hogy nincs miből fizetnie a rezsit!! Hehe.

Valaki csak nézi, aztán meg jól leanyázza, hogy "miilyen sz.r vóóót.

Én sosem néztem, legfeljebb véletlen, ha egy pillanatra odakapcsoltam, na azt hallottam éppen, hogy énekelte a himnuszt, na ne, először nem is értettem mit csinál???? Aztán jobb dolgom akadt, Fábry kilőve!

2009. szept. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Ja, a discovery, és a többi hasonló csatorna tényleg jó, de nem mindig ilyen jellegű műsorokra vágyik a jó nép este a nehéz nap után, néha kellene egy jó kis humoros laza filmecske, (persze nem olyan amit 70-es években a kukából halásztak elő). ÁÁ, semmi jó műsor soha! Én szívem szerint köttetném ki a kábelt, megmaradna egy csomó lóvém éves színten.
2009. szept. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Fábry sose volt normális.Én már az első műsora óta nem nézem.Illetve csak egyszer néztem meg,amikor Jászai Mari nénivel beszélgetett,mert a hölgy csodálatos volt.
2009. szept. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Én szeretem néha, egész jó. Főleg a dizájn center :D


De ez a sztárokkal beszélgetünk, már nagyon unalmas. Magyarországon meglehet élni a hülyeségből. Ha nem lehetne, Pákó már nem lenne itt xD

2009. szept. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Régebben egész jó volt,csak ellaposodott az egész.Viszont a Showder Klub az egész jó!mikor lesznek abból új részek?
2009. szept. 13. 22:51
 17/19 anonim ***** válasza:
miért lettem ennyire lepontozva? talán jobb a teleshop meg a máunika só? pff
2010. ápr. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Fábry szerintem már a kezdetektől fogva rossz volt. Műsorában elvétve, néha-néha akadtak vicces pillanatok, de nem a Fábry miatt.
2017. okt. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A kezdetektől fogva (szerintem).
2018. jún. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!