Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szóltok hozzá h Tóth Gabi...

Mit szóltok hozzá h Tóth Gabi váltja Mikit, Stohl pedig Ördög Nórát az X-faktorban?

Figyelt kérdés

én Gabinak örülök, mert olyan kis belevaló csaj... (bár tudom sokan utálják őt)

Stohl-t viszont nagyon nem bírom... nem értem miért kell megint őt nyomatni...


2013. márc. 1. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom ez a műsor ennél mélyebbre már nem sűllyedhet
2013. márc. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Eddig se néztem ezen túl se fogom...


De hogy mentor legyen egy érettségi nélküli kis ribi és egy börtöntöltelék?

Lehet még mélyebbre süllyedni?

2013. márc. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Nem különösebben zavar. Én Stohlt és Gabit is elviselem, nem az érdekel milyenek a magánéletbe, hanem hogy mit tettek le az asztalra mint énekes illetve színész. Sosem a mentorok miatt néztem az ilyeneket, csak mert nem volt jobb programom. Ennyi.
2013. márc. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

A műsor olyan, amilyen, nem minősítem.

Azonban, hogy sok embernek Stohl Andrással lényegében mi a baja, nem értem. Remek színész, jó műsorvezető, és ebben a közegben egy kiemelkedő karakter.

Ha minden tehetséges művész magánéletét összemosnánk a szakmai munkájával, és ilyen kritériumok alapján fogadnánk el, akkor nem maradna senki.

2013. márc. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

Ohh tényleg, vajon mi a baja az emberek többségének Óvakodj A DrogoStohl-al? Ha van valami idős hozzátartozód, pl. a nagyszüleid (bocsi ha már nem élnek) és elütné valamelyiküket egy bedrogozott, alkoholista szemétláda, aki aztán nem akarná vállalni a tetteiért a felelősséget, és mindent megúszna csak azért mert "celeb", megnézném, hogy mit szólnál hozzá :D bár igaz, vannak olyan emberek akiknek ez egyáltalán nem fontos. Ha mások gondjait kicsit próbálnánk meg úgy vizsgálni, hogy belegondolnánk, mi lenne ha velünk történne, mindjárt pozitívabban működne a világ...

Tóth Gabiról meg sose volt jó véleményem, az X-faktort meg nem csípem. A hozzászólásom az utolsó válaszolónak szól, a kérdezőtől elnézést, hogy nem a kérdésére válaszoltam.

2013. márc. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Stohl nem kell a Nemzetibe az új igazgatónak, ráadásul a büntetésvégrehajtás a könyv miatt be is perelte. Még most is nagy arca van. Tóth Gabinak se érettségije, se normális modora nincs, ellenben kiválóan utánozza a k*kat, például csöcsmutogatásban.
2013. márc. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem én akkor inkább nem is nézem többet az x-faktort!:(
2013. márc. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Minek még egy? Oláh Gergő se érdekli a közönséget, torkig van már mindenki a "tehetségkutatókkal".

Ez a Tóth Gabi hatalmas nagy K*, Lady Gagát utánozza, pocsékul.

2013. márc. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!