Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Akkor most Tóth Gabi 25...

Levego kérdése:

Akkor most Tóth Gabi 25 évesen x Faktor mentor lesz? Majd esetleg megkapja a 28 ev felettiek kategóriáját? Kaphat egy 30 éves több diplomás Liszt Ferencen végzett csiszolt hangú vkit? Majd megmentorálja.

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez van srácok!
2013. febr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szélsőséges esetben ez is előfordulhat, de azért azt ne felejtsük el, hogy egy ilyen tehetségkutató sohasem csak az énektudásról szól. Itt "sztárt" csinálnak, amibe beletartozik a színpadi viselkedés, színpadi mozgás, stílus is.

Az pedig tagadhatatlan, hogy Tóth Gabi jól elő tudja magát adni a színpadon (és ez független attól, hogy valakinek tetszik-e vagy sem, hogy szimpatikus-e vagy sem)

Emellett neki legalább meg van az a tapasztalata, hogy egy tehetségkutató után hogyan kell bent maradni a show-businessben.

2013. febr. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mondjuk sztem mentor az legyen Kitol tanulni lehet.

Ezzel nagyjabol mindent elmondtam.

Az x faktor valoban nem enekverseny, ide a beugro az,hogy vkinek hangja legyen,mint az egyetemre az erettsegi.

Amivel ha jol tudom szinten nem rendelkezik Toth Gabi.

valoban az utolso x faktorban nem az enekles dominalt, dehogy mar az illuzio se lehessen meg,hogy a tehetseges,jo hangu enekesek legyenek versenyben,akik altalaban mar kepeztek a hangukat,csak nem futottak be...

Nekik Presszertol es hasonloktol kellene tanulni. Mit tanulhatnak Toth Gabitol? Celebkedest lehet, de az nem egyenlo a sztarsaggal.

En pl egy Ruzsa Magdi mentoroskodasra mar nem mondanek semmi rosszat.

2013. febr. 27. 20:20
 4/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk szinpadi mozgasra meg viselkedes tanulasara hivjanak egy szinesznot. O azt az egyetemen tanulta 5 evig.
2013. febr. 27. 20:21
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

sztem tuti h nem a 28 év felettieket kapja meg, hanem a fiúkat vagy a lányokat... :)

aztán az is lehet h megváltoztassák a kategóriákat, mint az amerikai x-faktor 2. évadában tették Demi Lovato miatt... azért h ő 20 évesen ne a 30 év körüli felnőttek mentora legyen... így lettek ott: tizenévesek, fiatal felnőttek, 25 év felettiek és csapatok

2013. márc. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
" Kaphat egy 30 éves több diplomás Liszt Ferencen végzett csiszolt hangú vkit? Majd megmentorálja. " Ez most komoly??:) Én ismerek Liszteseket olyanokat is,akik most tanulnak és olyat is ,aki a fenti kritériumoknak meg felel. És hidd el(,hogy a többség) egy ilyen tehetségkutatónak a közelébe sem menne,mert rangon alulinka tartják....:) Amúgy sztem T Gabiból jó mentor lesz.:D
2013. márc. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát nem mindenki operaénekes szakra jár és pl menne, hogy egy kicsit jobban megismerjék, de csak egy pl volt, lehet máshova is járni. Aki könnyüzenében akar énekelni, annak vhol egy must az ismertség.

Arra céloztam, hogy sztem a kishölgy túl fiatal, túl érettségizetlen, hamár a diplmomátlant nem is rójuk fel.

Persze igazad van, az x faktortól nem kell nagy szinvonalt várni, de azért mentor olyan legyen, aki tud vmit tanítani, nem akinek még tanulnia kéne. És igen roppant sanszos, hogy a 28 év felettiek között lesznek nála képzetebb hangúak,érettségizetebbek, diplomásabbak.

Majd őket egy Tóth Gabi fogja minimum értékelni? Hiteles lesz.

2013. márc. 6. 16:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Mentor lesz , SAJNOS!
2013. máj. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!