Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A UPC (kábel és műhold)...

A UPC (kábel és műhold) szolgáltatón kívül van még ilyen Magyarországon?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy a UPC szolgáltatónál kötött a csatornák sorrendje mint a digitális kábel, mint a műholdasnál.

De van Magyarországon más olyan szolgáltató is ahol nem lehet megváltoztatni a sorrendet (csak a digitáls kábel és műhold érdekel).



2013. márc. 16. 10:55
 1/2 anonim válasza:

Szia, azoknál a digitális tartalmat sugárzó szolgáltatóknál, akik országosan sugároznak, nem lehet megváltoztatni a csatornák sorrendjét. Nekem T-Home van és ott viszont van lehetőség egy Kedvencek menübe beválogatni a csatornákat, és így gyakorlatilag én választom meg a sorrendet.

Remélem tudtam segíteni!

2013. márc. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia!Nekem volt Digi Tv-m,ott be lehetett állítíni az általam kívánt sorrendet (kedvencek).Igaz,volt,mikor "elállítódott" minden ok nélkül,akkor van 1 olyan 20 perces meló!
2013. márc. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!