Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi volt annak a régi sorozatna...

Mi volt annak a régi sorozatnak a cime ami vagy a Fox Kids en ment vagy a Jetixen vagy a Cartoon Networkon ment?

Figyelt kérdés

Olyan volt hogy volt egy város ahol állati szereplők voltak és a főszereplő az egy disznó volt aki detektiv volt. Az intro az olyan volt hogy egy ködben lévő falu ami zöldes szinű volt távol ról mutatta be majd közelről.

Volt egy olyan része (erre tisztán emlékszem) az egyik szereplő az egy kicsi olyan mint egy gyerek akinek szeművege volt és egyrészes ruhálya volt és neki volt egy gönblye amit egy iskolai előadáshoz kölcsön adot de a gyerekek azok eltörték és amikor otthon összeregasztotta akkor a gömbe bekerült ami őt gyerekké változtatta és a felnötteket elrabólta és öket is gyereké változtatta. Végül ez a disznó detektiv kimentette őt ebböl a körből.


(a helyes írási hibákért elnézést kérek, ez nem megy nekem)

Minden segitséget nagy őrömmel fogadok és előre is köszönöm a segitöknek.

(U.I.:A negativ kommenteket kérlek hanyagoljátok. Segitséget jötem ide kérni és nem pedig azt olvasni hogy-hogy ocsároltok engem.)



2013. márc. 17. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Talán a Tesz-Vesz város?
2013. márc. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Providence a rejtélyes kisváros.
2013. márc. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2013. márc. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Flea09

Te egy zseni vagy!

Rettentően köszönöm, pont erre gondoltam :D :D :D

El sem tudod képzelni menyire örülök!

2013. márc. 19. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!