Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nincs meg valakinek a Hong...

Nincs meg valakinek a Hong Gil Dong c. koreai sorozat magyar felirata?

Figyelt kérdés
És javasolnátok még jó koreai sorozatokat?

#Korea #hong gil dong
2013. márc. 17. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha még aktuális a kérdés...

Itt van pár:

*****

És itt:

[link]


Csak ezeket találtam, de hiányzik a 10., 22. és a 23. felirat sajnos.... :S


Milyen sorozatok érdekelnének? Modern, történelmi?



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. nov. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi de azóta már feliratom van, csak a részeket nem sikerült leszednem sehonnan..


Minden érdekel láttam már jópárat mindenféle műfajból de mondhatsz egy pár jót hátha lesz közte olyan amit nem ismerek :)

2013. nov. 12. 20:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos letöltést én sem tudok.

Akkor leírom azokat, amik nekem tetszetek:

Cheongdam-dong Alice

Pasta

I Miss You

Protect The Boss

The Princess' Man

The Moon Embraces The Sun

Iljimae

Coffe Prince

Most a Heirs-t és a Secretet nézem. A Secret eddig nagyon jó!

Remélem tudtam olyat írni, amit még nem láttál. :)

2013. nov. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Láttam már kb 50-60 koreai sorozatot, filmet vegyesen de van benne új még így is :)

A Cheongdam-dong Alice-t már terveztem korábban, töltöm is lefelé már egy jó ideje, de még mindig nincs meg..de lehet megpróbálom a Coffe Prince-t hátha..csak az a baj, hogy amikre nem mostanába készült a felirat azt már nem olyan egyszerű letölteni sem. De köszi a tippeket :)

2013. nov. 23. 23:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok. Letölteni régebben a www.doramax264.com-ról vagy a www.d-addicts.com-ról szoktam, de talán ismered őket. Mostanában pedig a www.viki.com-on szoktam sorozatokat nézni angol felirattal. :)


Amúgy befejeztem a Secret-et egy pár napja, és nagyon tetszett, az egyik legjobb! Ajánlom! :)

2013. nov. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!