Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok romantikus távol...

Wyckheee kérdése:

Tudtok romantikus távol keleti sorozatokat (pl koreai)?

Figyelt kérdés
olyan típusúakat mint például a playful kiss,goong,fait?romantikus vígjátékok is jók :)

2012. dec. 25. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Huhúú, de még mennyit!

Ezek szerint a Faith-et láttad, én most azt nézem. Ha a magyar történelem alapján is készítenének ilyeneket, lehet még érdekelne is a dolog :D

Ha te is imádod Lee Min Ho-t, mindenképpen nézd meg a Boys Before Flowers-t és a Personal Preference-t. Ha nem, akkor is :D

Aztán ilyen zenés-táncolós doramák a You are beautiful, Heartstrings (másik nagy kedvencemmel, a CN. Blue-s Jung Yong Hwa-val és Park Shin Hye-vel), és a Dream High 1-2 is ilyen (ezek tele vannak kpopsztárokkal, direkt belőlük válogatták a szereplőket). Erősen romantikus még a Love Rain, romantikus egy csepp yaoi beütéssel a Coffe Prince.

A japán doramák is nagyon jók:

Ohitorisama, Zettai Kareshi, Hotaru no Hikari, Around 40. Ezek középpontjában a szerelem áll. Az egy kivétel a Shibatora, ez egy detektíves sorozat, de érdemes belenézni egy-két rész erejéig, hátha megtetszik (én a japán kedvencem, Koike Teppei miatt kezdtem bele). Ja, romantikus témájú még az Ouran High School Host Club, ami egy animéből készült 10 részes live action, nagyon vicces, ajánlom!:) Hasonló még a Yamato Nadeshiko Shichi Henge, szintén jó választás, akár az anime is!

Aztán ilyen egyestés filmek a Lovely Complex, ami szintén egy animéből készült live action, kicsit komolyabb témájú a Noriko goes to Seoul, és erősen bőgős a Koizora.

Remélem találsz köztük kedvedre valót!:)

2012. dec. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. Látom te is nagy dorama fan vagy mint én :)Én is nagy Lee Min Ho rajongó vagyok és én is szeretem nagyon a Cn Blue-t :)A Boys Before Flowers-t még nem láttam de a Personal Preference-t már igen,You are beautiful,Hertstringset és a Dream High 1-et is de a 2-t még nem,a Coffe prince-t és love raint sem, pedig ha jól tudom akkor Jang Geung Suk az egyik szerplő benne akit úgyszint nagyon szeretek.A J doramák közül csak párat láttam,a Hotaru no Hikari-t,Lovely Complxe-t, a Koizora-t és Yamato Nadeshiko Shichi Hengé-t.Nagyon tudom ajánlani a Faith-et,Mei chan no shitsuji,Full house,-Hanazakari no Kimitachi e ,Honey and clover 1.2 ez live action de nagyon jó,az animét is tudom ajánlani,a lie to me, my princess is nagyon jó,my girl sem volt rossz,és végül a marry me marry-t láttam még :) Sok olyan sorozatot mondtál amit én még nem láttam és szerintem a Love Raint el is kezden nézni :) esetleg ha van olyan dráma amit nem láttatok itt szerepelni és szerintetek érdemes megnéznem,akkor kérlek írjátok le. :)
2013. jan. 2. 12:06
 3/9 anonim válasza:

Idén nyáron volt nagyon népszerű Koreában a Gentleman's Dignity. Érdekes, romantikus,vicces :) és nem utolsósorban nagyon jó zenével :)


[link]

2013. jan. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen még nem láttam :) feltétlenül belenézek :)
2013. jan. 5. 18:27
 5/9 anonim ***** válasza:
A Gentleman's Dignity az tényleg nagyon jó :) Még ajánlanám a Rooftop Prince-t, a Lie To Me-t és a The Man Who Can't Get Married-et. Amúgy én most kezdtem el a Can We Get Married-et , az első rész alapján ez sem lesz rossz. Jeong So Min játszik benne, ő a playful kiss főszereplője is.
2013. jan. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem személy szerint nagy kedvencem a You are beautiful és a 18 vs. 29. Szerintem ezeket mindenképp érdemes megnézni. Viccesek és romantikusak :)
2013. ápr. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Még néhány:

Beethoven vírus,

Hallom a hangod(I hear you voice)

Panda and Hedgehog

49 days(!!!kötelező!!!,bár az elején hülyeségnek tünt,hamar a kedvenc sorozatom lett!)


Fighting!:D

2015. febr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Fülemen Tánya válasza:
Én ajánlanám neked a Monstar-t,ha még nem láttad:) én most nézem és tök jó! Van benne egy nagy szerelmi sokszög,de a végére minden tisztázódik..♥ mindenképpen csak ajánlani tudoom^^
2016. szept. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már láttam én is a Monstar-t, tényleg nagyon jó sorozat :D Tudtok még mondani, valami mostanában forgatott jó sorozatot?
2017. aug. 31. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!