Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogy lehet, hogy az idei...

Hogy lehet, hogy az idei Eurovízióra az Egyesült Királyság részéről Bonnie Tyler megy?

Figyelt kérdés

Nekem speciel semmi bajom Bonnie Tyler-rel, csak azt találom furcsának, hogy őt küldik az angolok, mikor elvileg van egy olyan szabály, hogy befutott, világszerte (vagy Európa-szerte) híres énekes nem vehet részt. Ez utoljára akkor került szóba mikor 2011-ben a Blue indult, szintén angoloktól, és akkor ezt többen emlegették.


Most akkor tényleg van ilyen szabály, vagy volt. és azóta nem áll? Vagy már mindenki úgy van az Eurovízióval, hogy felesleges ennyire komolyan venni, látva évről-évre milyen parádék mennek?


Mindenesetre, remélem Bonnie jól teljesít majd, és nem ég le úgy, mint Engelbert tavaly. Szegény bácsi. Egy viccműsorban alázták meg, pedig milyen szép karriert futott be.



2013. márc. 18. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon gáz, hogy ennyire ismert előadók is mehetnek!!!

Ja, és a németek meg Cascada-t küldik. Ez is elég durva.

Nem tudom amúgy mi a helyzet ezzel a szabállyal, de valószínű eltörölték, akkor nem indulhatnának ők.

2013. márc. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Cascadat is bírom és Bonnie Tyler az egyik kedvenc énekesnőm. Régen jó hangja volt, de mostanra már elég pocsék lett sajnos.

A britek meg a németek pénzelik a produkciót, szóval gondolom meghozhatják a saját szabályaikat, hiszen az elődöntőkön sem kell részt venniük, egyenesen a döntőbe kerülnek a számaikkal.

2013. márc. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Végül is nincs bajom azzal, hogy ő megy (és Cascada), de én a helyükben

1. hagynék helyet új tehetségeknek a tudatba való berobbanásra

2. nem mennék ki azért egy jó szinvonalú zenével, hogy aztán utolsó helyek egyikén végezzek, mert (Engelbert esetében is) szerintem már rég nem a produkciókról szól a dalverseny. A zsűrinek alig van beleszólása a dolgokba, a szavazás=szimpátiafelmérés. És nem nézném végig, ahogy komoly karrierrel a hátam mögött noname giccseket, öregasszonyokat, önjelölt celebeket magasztalnának az égig, nekem meg legyen jó a 40. hely. De szerencsére azért láttam jókat is.

2013. márc. 19. 18:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Bonnie nekem is a kedvenc énekesnőm.

Hát legelőször úgy gondoltam Bonnie erős,de a szám gyenge.Most megjelent albumán vannak jobb és erősebb számok is(All i ever wanted),viszont a Believe in me dalszövege nagyon jó.

Ilyen énekeseknél szerintem nehéz megállapítani.Mert egykor ők voltak a legjobbak,de ennyi idő után alig lehet róluk hallani,mivel jöttek újjak és jobbak.Kitudja,hogy fogja Bonniet a közönség fogadni és az új számát.Mindenesetre az új albumának kiváló promóció, ha nem végez jó helyen, akkor is. Azzal ő is tisztában van, hogy politikai szavazás az egész, ki-kit szeret alapon szavaznak az országok.Drukkolok neki,szerintem előkelő helyet fog elérni. :)

2013. márc. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Remélem én is.
2013. márc. 21. 18:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ükunokája indul, aki névrokona is egyben.
2013. ápr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!