Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek Bonnie...

Mi a véleményetek Bonnie Tylerről? Szeretitek/tetszik a hangja? Akik nem ismernék: Mi az első benyomásotok róla?

Figyelt kérdés

Aki nem ismerné : [link]

http://www.youtube.com/watch?v=lcOxhH8N3Bo

http://www.youtube.com/watch?v=uCOPuGBg_W0

http://www.youtube.com/watch?v=h8VGQTtENSs és így tovább.


Tavasszal leszek 15 éves és nemrég szerettem meg őt,de imádom.Rekedtes hangja egyedi és örök.Szerintem egy nagyon aranyos,kedves énekesnőről van szó aki hihetetlen,hogy a korához képest még mindig milyen jó formában van és tele van energiával :) Jó pár évet letagadthatna a korából. :D

Nagyon sok számát megszerettem és remélem sikerül eljutnom egyszer egy koncertre is.

Lehet,hogy kevesen lesznek akik olvassák a kérdésemet és ismerik is őt és tudják rögtön kiről van szó.Kíváncsi vagyok másoknak mi a véleménye róla és azok akik nem ismerik és netán nem nagyon szimpatikus nekik írhatnak ők is ide választ hisz nem véletlen kérdeztem,hogy mi az első benyomásod róla.És kérlek írjatok kort is :)



2013. jan. 8. 23:07
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok híve a női énekeseknek (női rockénekeseknek sem, pedig rocker vagyok) de Ő nem rossz.

Ismerem pár számát, elismerem a munkásságát ill. tehetségét de nem különösebben rajongok érte.

15/L

2013. jan. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudtam ,hogy ezeket a dalokat ő énekli. Az I need a hero volt tán a Shrekben is :D Nagyon jó hangja vaan és a zenék is eszméletlenül jók :D
2013. febr. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

Igen ,Holding Out For A Hero Shrekben is volt.

Én amint már írtam nagyon szeretem őt,de látom ezen az oldalon nem sokan ismerik ... kár :)

2013. febr. 3. 20:18
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Gyermekkorom óta a kedvenc énekesnőm.Sosem felejtem el,a,,Holding out for a hero"című számát hallhatam először 8-9 évesen...A hangja,a csodálatos,rekedt,erős hang és az élettel teli,szárnyaló dal egy életre magával ragadott...Akkor még nem volt internet,számítógép se nagyon,nagyon ritka esemény volt,hogy a rádióban néha el-el csíptem az imádott számot.Egyszer emlékszem,hosszú idő után éppen anyukámmal vásárlás közben,az abc-ben a rádióban hallottam meg...Álltam a rádió előtt és a könny folyt a szememből,annyira csodálattal töltött el,biztosan nem néztek hülyének...:) Imádom minden dalát,a hangját és az élettel teli,örök dallamait.A Ravishing,Rebel without a clue,Love is in a love again-azt hiszem,nem kell bemutatnom őket...:) Nagyon vágyok arra,hogy egyszer egy koncertjére is eljuthassak,sajnos épp pár napja maradtam le róla,itt Németországban koncertezett abban a városban ahol most vagyok-csak éppen többedmagával,ő csak az,,egyik"fellépő lett volna és így nagyon sokba került a jegy,nem tudtam elmenni :( De addig nem halok meg,míg élőben nem hallom a Hangot...
2013. febr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
IMÁDOM!!!! <3 <3 <3 <3
2013. febr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:

Előző vagyok...A Tyre tracks and broken hearts-ot lehagytam,szintén csoda...Sajnos a linkeid nem tudom megnyitni,mert internetdugóról vagyok és tetű lassú,tehát lehet,az általam említetteket már ismered.

20L

2013. febr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
5. vagyok, a 6. nem én vagyok!!!:) Viszont Bonnie forever!!!! :):):) <3 <3 <3
2013. febr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Tavaly nyáron épp mamánál voltam és rádiót hallgattam,mikor It's a heartache szólt.Sosem felejtem el,nagyon megtetszett és rögtön felírtam a refrént ,hogy majd otthon utánna nézek.Így is lett bár ekkor még nem nagyon lett kedvencem.Pár héttel később egy régi számot kerestem youtubeon és rátaláltam a Total eclipse of the heartra.Amikor először meghallottam,leírhatatlan mit éreztem szinte sírni tudtam volna,a hideg kirázott,tiszta libabőrös lettem.Ekkor lettem nagy rajongója.Több számát is megszerettem és már CD-m is van tőle.Nem azért írom,de én is megfogadtam,hogy amíg élek elmegyek koncertre az biztos!Ma van Prágában.Én Szlovákiában lakom.Szivesen elmentem volna Csehországba,de sajnos nem jött össze…Remélem lesz a közelembe koncert,tuti elmegyek.

Sőt mérges is vagyok,mert tavaly augusztusban volt magyaroknál,de sajnos akkor még nem ismertem ki is az a Bonnie Tyler.

Van az új száma az All i ever wanted vagy a Belive in me.Imádom :)  

2013. márc. 1. 17:05
 9/39 anonim ***** válasza:
Bonnie Tyler megy Eurovízióra!!!:) Mindjárt csekkolom a dalát:):)
2013. márc. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

Tudooom :) Nagyon jó :)

[link]

2013. márc. 9. 17:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!