Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek az ciki ha 13...

Szerintetek az ciki ha 13 évesen (lány vagyok) nagyon szeretem a Hannah Montana-t?

Figyelt kérdés
Nem vennék fel semmilyen Hannah-s ruhát vagy semmilyen cuccot , csak nagyon szeretem magát a sorozatot és Hannah vagyis Miley zenéjét. A legjobb barátnőmmel nagyon szeretjük de a többi lány a suliba mindig kinevet minket amiért mi néztük a sorozatot amikor egy órán nem volt tanárunk és azt tették be az osztálynak.Én nem az a fajta vagyok aki hogy is mondjam úgy el van szállva magától mert ő már 13-14 éves. De azért ez ennyire ciki hogy szeretem ezt a sorozatot és a zenét?
2013. márc. 25. 23:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

17 éves vagyok, barátnővel, középiskolával és én is szeretem nézni amikor épp elcsípem. Gáz? Lehet. :D De nem csak én. Csomó velem egy kórú fiú/lány.


Ennyire azért nem kell foglalkozni mások véleményével. Te azt mondod "hagyjál már ez a menő". És ennyi volt. :)

2013. márc. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

hmm... köszönöm szépen:)) nem is nagyon foglalkoztam vele csak mostmár nagyon kezd elegem lenni a többiekből akik szerint inkább már az menő hogy cigizzünk,lopjunk csaljunk és pasizzunk. És akkor még minket nevetnek ki. És anyum is azt mondja hogy ezt a mi korosztályunknak találták ki. És igen, de 2006-ban 6 éve. És 6 éve még minden más volt :S

Azért tényleg köszönöm!:)

2013. márc. 25. 23:51
 3/13 anonim ***** válasza:

én most 24 vagyok és mégis szeretem nézni

szerintem aranyos...

mondjuk a legnagyobb kedvencem a varázsló családos... :)


de amikor 13-14 voltam is ilyeneket néztünk, csak más szerepelt bennük...

Clarissa, Kinen & Kel...


Ha neked tetszik, akkor nézd. Az a ciki, ha azért nem csinálsz valamit, amit szeretsz, mert mások kinevetnek érte.

2013. márc. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok, eleinte csak nevettem a Disney csatorna műsorain, de most már minden hajnalban Hannah Montanát, Jonas Brothers-t, Sonny-t nézek... :D elszórakoztatnak, viccesek, aranyosak, bár úgy gondolom, kisgyerekeknek nem feltétlenül kéne ezt nézni, nem nekik való, nem is érthetik... de így felnőtt fejjel szerintem jók :D
2013. márc. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem, mikor bejött ez a cigi téma még általánosba az akkori baráti körömből, volt amikor csak én lógtam ki mert nem cigiztem. Szóval a lényeg az, hogy nem kell mindig sodródni az árral. :) (első kommentelő)
2013. márc. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Bár nekem a Sok sikert Charlie és a Gravity Falls jön be. :D
2013. márc. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Én is 13 vagyok és én is szeretem.Akkor most már 2-en vagyunk. :)
2013. márc. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Én 16 éves fiú vagyok és szerintem hatalmas!
2013. márc. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!:)
2013. ápr. 1. 15:07
 10/13 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki! A 17 éves unokatesómnak 5 Hannah Montanas párnája és ágyhuzata van. :D De anyum is elöszeretettel nézi... Én is kilógok a sorból, mert mindenkinek volt már pasija az osztályban, csak nekem nem. Én is 13 vagyok és mániákus tinisorozat/rajzfilmrajongó. Akkor ez már 3... :)
2013. ápr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!