Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szoktátok nézni a Családi...

Szoktátok nézni a Családi Titkok c. sorozatot? Mi a véleményetek róla? Én most láttam először. Ezek valóban megtörtént események?

Figyelt kérdés
2013. márc. 27. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
egy részt láttam, amiben örökbe fogadtak egy hiv-pozitív kisgyereket. bőven elég volt. az hogy igaz-e azt nem tudom, a gyanú árnyékában-ról tudom hogy igaz sztorik alapján csinálják őket. de mindkettő borzalmas.:D
2013. márc. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Igen, igaz minden, amit a televízióban látsz, hidd el őket, legyél Te is zombi, sorvaszd bátran az agysejtjeidet.
2013. márc. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Dehogy igaz, csak ha azt mondanák hogy kitalált baromságok senki sem néznéé
2013. márc. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jaj dehogy vagyok zombi!!Egyedül vagyok itthon és unalmamban néztem meg!Amúgy elég sz*r volt.
2013. márc. 27. 20:59
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Családi titkok nekem se tetszik se semmi ami a TV2-őn megy. RTL-t nézem azon is a Fókuszt és a Barátokat. Minden mást a Nationalon, Discovery-n meg a társait.
2013. márc. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
80%
anyám nézné de nincs tévé
2013. márc. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nincs tévé?Talán te vagy az aki összetörte?:DDD
2013. márc. 27. 21:12
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Családi titkot nem, de a Gyanú árnyékában-t igen, és nagyon szeretem. Minden részt láttam, éjjel az Rtl oldalán nézem vissza mindig, mert amikor adják nem tudom nézni. Nem minden rész tetszik, de ami igen, az nagyon. Vannak olyan jó szereplők, akiket szívesen néznék még bármikor újra.
2013. márc. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Én nem nézem, mert annyira gyengék a színészek, hogy számomra nézhetetlen, még akkor is, ha amúgy a sztori maga érdekelne.

Igazából nem tudom mennyire valóságosak, az biztos, hogy az élet tudja a legvadabb dolgokat produkálni. Nincs tehetségesebb történet író. Maximum még a szájuk ízére formálják, ha szükséges.

2013. márc. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz történetek, kitalált forgatókönyv alapján írják, van egy-kettő, ami akár meg is történhetne, de a többség égbekiáltó marhaság. Minden családban két autó, közben munkanélküli az egyik szülő, meg jó nagy kertes házban laknak stb. Naná, hogy nem a valóság. Ráadásul néha olyan dolgok vannak benne, amik marhaságok ill. hatalmas hírértéke lett volna ha tényleg megtörténik, pl. a 10 éve halott férj előkerül
2013. szept. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!