Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Milyen régi mesék mentek...

Milyen régi mesék mentek régen a tv2-n és RTL Klubon?

Figyelt kérdés
Úgy kb a 2000-res évektől kezdve. Mikre emlékesztek ti?

2013. márc. 30. 19:33
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
100%
sailor moon, dragon ball, pálya ördögei, a Kenguk, azt nagyon szerettem, szerintem a bolygó kapitánya is akkoriban ment
2013. márc. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
Candy, Candy
2013. márc. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
100%
varázslatos iskolabusz
2013. márc. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
100%
Spongya bob, Marszu pilami( nem tudom,hogy kell leírni), Hupikék törpikék, Kengyel futó gyalog kakukk, Garfild és barátai,Született kémek
2013. márc. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
100%
Doug, Icipici pók (Itsy bitsy spider), Pötty, Pingu, Tini nindzsa teknőcök, Jackie Chan kalandjai, Jumanji, Quentin MacLeod-os hegylakó, Action man az is azt hiszem:):), Sötét zsaruk-sorozat, szerintem az Oroszlánfejű herceg - Arghay the prophecy /az is ott ment, Twist Oliver, Providance a rejtélyes kis város, Tesz-vesz város, Willy Fog, Sandokan, volt valami DavidCrokett amiről nem találtam semmit, Norman Normal (Stone család), Scooby doo meg Tom and Jerry Kids változat, Aladdin, A kis hableány, volt Hófehérke-sorozat is, volt Oroszlánkirály-sorozat is, igen, a Kimba a fehér oroszlán az más és nemtom hol ment, vmi Charlie -minden kutya a Mennybe jut, Kutyavilág, Heuréka vára nem tudom, hol ment, Tüske böki és pajtásai szerintem ment ott is, talán a Samba és Ugri (Samba et Leuk) is ott ment, Mosómacik, Szívesbocsok, Repülő bocsok, Gumimacik, Nyomorultak-sorozat, Szippancsok, Delfi és barátai, Flipper és Lopaka, Urmel, volt valami Turtle island vmi Teknőssziget
2013. ápr. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
100%
Hey Arnold talán ment ott is, meg a Nincs több suli sorozat változata, ja meg a Gazvezír:D:D
2013. ápr. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
100%

Dini a kis dinoszaurusz, Denver dinó jóbarát:D:D, Papyrus,


[link]

2013. ápr. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
100%
jaj, Csipet csapat is volt:):):) ja meg Duck tales, meg Balu kapitány, ja és a Tarzanból is csináltak sorozatot:):)
2013. ápr. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
76%
Yu-Gi-Oh, InuYasha, Pokémon:D:D
2013. ápr. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:

bocsi, hogy nem egybe írom, külön -külön jutnak eszembe:D:D


Digimon, Megaman NT Warrior, Babelade

2013. ápr. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!