Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Milyen régi mesék mentek...

Milyen régi mesék mentek régen a tv2-n és RTL Klubon?

Figyelt kérdés
Úgy kb a 2000-res évektől kezdve. Mikre emlékesztek ti?

2013. márc. 30. 19:33
1 2 3 4 5 6
 41/55 William Tell válasza:
Volt valami Vagány Johnny vagy mi (nem a Johnny Bravo-ra gondolok) c. anime féleség is; azt nagyon csíptem. Tudja valaki esetleg a pontos címét?
2016. júl. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim válasza:
100%
Andy, a vagány. Szerintem
2016. júl. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim válasza:

Volt egy anime aminek csak 1jelenetére emlékszem már :


Lépcsőn megy fel egy ember akiből "szörny" lett és vérzik ennyi :D

Valaki esetleg tudja a cimét?

2016. júl. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:

A "lépcsőn megy föl egy ember"-esre eszembe jutott néhány dolog.


Extreme sharks, Tininindzsa-teknőcök, Pókember, X-men

Nem tudom, milyen volt az a szörny, hogy nézett ki, mert arról esetleg több beugorhatna; én nagyon néztem régen ezeket a meséket. A vagány Johnny-sat nem tudom.

2016. júl. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim válasza:
100%
Hogy elkurták ezzel a 3D-s fossal...csak sajnálni tudom a mai generációt, hogy nem élhetik azt át amit én anno, hogy felkelek reggel még 6 előtt mikor még az a kör vagy mi volt a tvn és csak zúgott, mert adás még nem volt és a kis kakaóm mellett vártam, hogy kezdődjön végre a Kölyökklubb akkor még Ördög Nórival és jött a Pókember, Dragon Ball, Pokemon...ahh memories:)
2016. szept. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anamari válasza:
100%

Tv2:-Totally spies,Spongebob,Twist Oliver,sandokan,Sissi hercegnő,Mila a superstar,A gólkirály,kenguk,fredi és beni;Mesék hófehérkéröl,tom es jerry,Aranyfürt és a fürtöcskék


RTL klub: hupikék törpikék,Inuyasha,Juharfalva lakói,pokemon, Gumimacik,Winx club,kacsamesék,timon és pumbaa,kis hableány,kis tinihős,101 kiskutya Thubasa kapitány,Slayers,szilveszter és csörike kalandjai,elias a kishajo,Kaleido star,Tininidzsa teknöcök,hello kity,rupert maci,

2017. márc. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
100%
Ajj volt egy mese ami talán az rtl-en ment, arra emlékszem, hogy egy kisbabáról szólt, akit az anyukája ha lefektetett aludni, akkor után a krétával rajzolt a falra és az életre kelt. Fogalmam sincs, h mi a neve, de már nagyon régóta keresem :(
2017. okt. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
2017. okt. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim válasza:
100%
Nem a Harold és a lila varázskrétára gondolsz?
2018. febr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim válasza:

Én arra emlékszem, amikor egy játékmaci és egy szőke baba bandázott, de már nem tudom, hogy mi volt a címe.

De az rohadt aranyos mese volt.

2018. nov. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!