Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Olyan hajvasalót szeretnék...

Olyan hajvasalót szeretnék ami szép tükör simára egyenesíti a hajat, de nem csak 1 napra. Legyen tartós. Melyik lenne a legmegfelelőbb a Remington márkájúk közül?

Figyelt kérdés
Remingtont-t szeretnék. De fogalmam sincs melyik érné meg igazán! Szerintetek? Maximum 10. 000 ft-ot szánnék rá. Légyszike írjatok !!
2009. szept. 20. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Párom anyukája fordrász és ő is remingtont javasolt nekem. A saturnban vettem 7000ezer ft-ért ha jól emlékszem. Nekem bevált. A hajamat nem tette tönkre és egészen a következő hajmosásig olyan marad a hajam, ahogyan bevaslatam :)

A neve: Remington - 2xProtection

2009. szept. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első voltam. Megnéztem az árát: 5990 FT :)
2009. szept. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mindenképpen Remingtont szeretnék mert állítólag az a legjobb :)
2009. szept. 20. 16:31
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]


Itt a weboldal címe :) Ezek közül kellene a legjobbat kiválasztanom :)

2009. szept. 20. 16:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is Remmington van, már mem emlékszem melyik fajta, de már szombat óta egyenes az amúgy össze-vissza hajam :D Imádom.
2009. szept. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Dejó *-* Nézd már meg melyik az légyszike :]
2009. szept. 21. 23:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyet vettél? Em én ha 10000 ft-t szánnék rá, akkor azt a + 1500-at még rászánnám, és megvenném az s1051-et! :)
2009. dec. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én megvettem az s1051-et, neten láttam valahol pont 10000-ért is [nem ott rendeltem, mert nem magyarországi vagyok].

Kedden érkezett meg, és még ma is egyenes a hajam. Pedig én összefogott hajjal alszom, és forgolódok :D És a dvd-n is tök jók az ötletek!! :)

2010. jan. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!