Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film az amiben egy...

Melyik film az amiben egy növény bogyóit felhasználva, át lehetett kelni a tükör másik oldalára és viszont?

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Aliz tükörországban
2010. okt. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!


4 hónapja vadászom a filmet, és rájöttem, hogy minden idő kérdése. A nap gondolkodtam egy elméletszerűségen, miszerint ha egy "turmixba" betennénk egy autó összes darabját (csavarok, ajtó, egyéb) egy végtelen időben full autóvá "rakná" össze magát. Ha veszünk 2 darab dolgot (ami összepasszol és ha érintkeznek úgy marad) ez tart "t" ideig, ami jelen esetben 23perc 3 mp (mondjuk 100 mérés átlagát tekintve) Valószínűséget még nem tanultam, de tegyük fel %-os arányba, hogy 100% az összepasszolás esélye "t" idő alatt. Akkor egy több ezer db-os autó darabjai míg találkoznak, az x-er annyi.

A lényeg, minden idő kérdése. Bocs, ha lebombáztalak titeket...

2010. okt. 17. 18:06
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Pont nézem a filmet, de majdnem biztos vagyok benne, hogy nem ez az (vagyis az elmúlt 7perc 20mp alatt látottak alapján.) Annak volt egy 2. része is, az elsőre alapozva. (a bogyók leestek a szellőzőn és pont egy virágföldes edénybe gurultak.) A Nagymama szobájában volt a tükör és az átkeléskor egy bogyó elfeketedett. Volt valami versike is a "régi" tükörhöz. Megemlítendő, hogy a színész aki játssza Alic-t egy igen szemrevaló nő.

2010. okt. 17. 19:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Tükröm,tükröm :)
2012. máj. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, a Tükröm-tükröm a címe. Köszönöm!
2012. dec. 2. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!