Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Sliders sorozat miért nem...

A Sliders sorozat miért nem élt meg vagy még pluszba 10-15 évadot?

Figyelt kérdés

Olyan jó sorozat volt, rengeteg lehetőséggel!

Miért nem folytatódott?



2013. ápr. 2. 20:57
 1/6 Higgany ***** válasza:
64%
Mert akkor nem jutna több pénz és műsoridő az olyan nagyszerű sorozatokra mint a Vad angyal, Perla, Rosalinda, Cassandra, Gazdagok és szépek, Esmeralda, Marimar, Édes dundi Valentina, Celest, Csábítás, Bűntársak, Lucecita, Esperanza, Ramona, Veled álmodom, Paula és Paulina, Gyagyás család, Vad szenvedélyek, Milliomosra vadászva, Titkok és szerelmek, Ros Marina, Isaura, Kachorra, Lorenzo asszonya, Élet 30-on túl, A vipera, A klón, Csacska angyal, Marichuy, Betty a csúnya lány és a Popey a tengerész!
2013. ápr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát, sajnos. :(
2013. ápr. 2. 22:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom én is, az első 4 évad nagyon jó volt, az utolsó már annyira nem, ebben benne volt az is, hogy az eredeti szereplők eltűntek, nem tudom kivel mi történt, gondolom mindenki megunta, másba ment szerepelni, nem szerződtették le... Quinn nélkül már nem az igazi.

Legalább 1 befejező filmet készíthettek volna mint a Csillagkapuhoz, ha már új sorozat nem lett.


Utánanézegettem, tényleg összeütközések, mindenféle érdekek miatt mentek el a sorozatból. Kár.

2013. ápr. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy sorozatban sincs 15, de még 10 évad sem. Mondjuk jó lett volna, ha folytatódik a Sliders (természetesen az eredeti szereplőgárdával, de legalábbis Jerry O'Connellel), de azért 10 évad az nagyon sok. Addigra biztos elfáradt volna a sorozat, eredeti szereplők-súrlódások ide vagy oda.
2016. febr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó lett volna, ha azonos minőségi szinten tudtak volna 6 évadot csinálni belőle, kihagyva a kromagokat, happyenddel.
2017. jan. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
most terveznek2 ujévdot
2019. dec. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!