Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lett a Sliders című sorozat...

Mi lett a Sliders című sorozat vége?

Figyelt kérdés

Régebben egy csomó részt láttam nagyon szerettem,de a mai napig nem tudom mi lett a vége.

Aki tudja kérem írja le nekem,nagyon kíváncsi vagyok.


2009. márc. 11. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom pontosan, hogy melyik volt az utolsó rész, de erre emlékszem: Egy Dr. Moreau szigete alapján készült rész végén halt meg Rickman, ugye Ő volt a "főgonosz". Aztán egy időre vége lett, majd jöttek új részek, amik közül megkockáztatom, hogy mindben kromagokkal volt valami. Keress rá google-n, hogy sorozatok ingyen és az első találatnál letölthető az összes évad, csak hosszadalmas, mert darabolva vannak a részek.
2009. nov. 19. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Rickman halála után Quinn és Maggie hazaér, de kiderül, hogy a világot megszállták a Kromaggok és Quinn megtudja, hogy 1 másik világból származik, abból, ahol a Kromagg faj is kifejlődött de emberek is éltek ott. És van ott 1 fegyver amivel legyőzheti a Kromaggokat.

Kiszabadítják Remmy-t de Wade-t elvitték 1 táborba a Kromik, aztán csúszkálás, végül egy világban Quinn-t egyesíti 1 tudós az ottani Quinn-el, és csatlakozik 1 Diana nevű tudós a csapathoz. Megtalálják a fegyvert egy elrejtett világban, de kiderül, hogy szar, ezért továbbmennek, majd egy világban szarrá megy az időzítő de találnak 1 csúszógépet amivel egy 1személyes alagutat tudnak csinálni, és Remmy hazamegy vele 1 kromagg-elleni-vírussal.

2010. márc. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
81%

Előttem válaszoló.Hát ezt szépen elmagyaráztad.Nagyon érthető.Főleg hogy Colin-t kihagytad az egészből.

Kérdezőnek meg:Google a barátod!!!

2013. márc. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Cliffhenger rel lett vége. Folytatni fogjak 2 évadot terveznek. Quinn es professzor tuti lesz.
2019. júl. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A professzor meghalt, Quinn pedig egybeolvadt valakivel, onnantól Mallory lett a neve. Mondhatom óriási gyengeség a készítők részéről...


Innentől nem tudom, hogy hogyan tudnák visszahozni őket a sorozatba.

2020. dec. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ugy hogy a 4 évadtól folytatják majd mintha nemlett volna 5. 2 évadot terveznek.
2020. dec. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!