Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tudtok ajánlani tinisorozatokat?

Tudtok ajánlani tinisorozatokat?

Figyelt kérdés
A The Walking Deadot néztem csak most vége van a 3.évadnak és következő évad októberbe lesz szóval addig nézni szeretnék mást is. Pletykafészket néztem abbahagytam nem nagyon jött be. És nem szeretnék olyat aminek pl. már 8. évada is van .. :) Az anubis házátis néztem azt pl végig. Köszönöm szépen elölre is :)

2013. ápr. 5. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Pletykafészkek az a Gossip girl vagy a Pretty little liars? Nem vagyok tisztában vele, angolul nézem mindet. De mindkettőt ajánlom, mondjuk a Gossip girl-t én is abbahagytam.


Ezen kívül Skins, Awkward, Teen wolf, Vampire diaries, The Secret Circle, Sherlock BBC, Merlin. Supernatural, de annak most megy a 8. évada, szóval nem felel meg a kérésednek :)

2013. ápr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A pletykafészek=Gossip girl, mivel a gossip magyarul pletykát jelent :)
2013. ápr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kínos
2013. máj. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!