Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Manapság divat h*lyének...

Manapság divat h*lyének lenni? Észbontók című műsor.

Figyelt kérdés

Tegnap belefutottam a média újabb gyöngyszemébe. Az egy dolog, hogy jómagam sem vagyok IQ-ügyileg a helyzet magaslatán, de ebben a műsorban olyan szintű idióták gyülekezete vonult fel, hogy meglepne, ha a szereplőknek az intelligencia hányadosa kétjegyű szám lenne...

Csak néhány példa a vetélkedőben feltett kérdésekre és a rájuk adott válaszokra:

- Mikor volt a Holdra szállás?

Majdnem megmagyarázták egymásnak, hogy a második világháború előtt. De aztán kiválasztották hogy 1949-ben.

- Mi az a kurkuma?

Egy nyakra mért halálos ütés a rendkívül szimpatikus 3 úriember válasza szerint.

- Mi az az eunuch?

Az egyik srác kedvenc sorozata a trónok harca, így levezette, hogy egy tisztségviselő, aki a birodalom ügyeit intézi, és senki sem kedveli.

- Mit mérnek a Farenheit-tel?

Volt 3 lehetőség. A hőmérsékletet azonnal kizárták, és gyorsan rávágták, hogy ez bizony a földrengés mérésére szolgál. Utána kicsit elgondolkodtak (gondolom beindult az az egy szem fogaskerék a fejükben) és "rájöttek", hogy az valójában a szél sebességének a mérésére szolgál.

Gratulálok mindegyiknek. Tényleg ennyire elh*lyült manapság a társadalom, hogy erre van igény?



2013. ápr. 12. 09:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Egyébként számos helyről megerősítették már, hogy ez is "legyártott" (ált megmondják, hogy minél több hülyeséget kellene beszélni), többek között a Partizánban is. Másrészt számomra is teljesen egyértelmű mert elég sok esetben igencsak látszik rajta a mesterséges szerkesztés, pl amikor az állítólag nagyon buta szereplő feltűnően sok történelmi eseményt és fogalmat ismer, és mindegyiket belekeveri a kissé eltúlzott szerepébe úgy, hogy nyilván akkor azt az alapfogalmat is ismeri akkor amit egy 7 éves is. Aki agyilag zokni az szimplán csak inkompetens és látszik hogy konyít semmit a témához, nem cifrázza ennyire túl.

Illetve, ha az eddigi bulvármentes háttérbeszámolók, illetve az életszerűség sem lenne elég, akkor még abból is lehetne követekztetni hogy sok esetben hívtak már meg ismert szereplőket, celebeket, nyilván azzal a céllal hogy kooperáljon velük. Ezek az emberek már 100 szerződést írtak alá gyártásvezetőkkel, igazgatókkal, pontosan jól ismerik hogy működik a bulvár.


De ez mind nem számít, az emberek több mint 50%a akkor is fontosnak tartja hogy elhiggye az egészet, én azt láttam hogy ez a hit egy igény, mint a vallás. Ez az illúzió sokaknak fontos ezért az édes élettől győzikén át az ilyen műsorokig mindenről el fogják hinni hogy valóság.

2021. máj. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!